banner864

Kılıçdaroğlu'ndan F Tipi'ne övgü! 04 Mart 2014, 18:27

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'da konuştu. Gündeminde rüşvet ve yolsuzluk operasyonu vardı. Kılıçdaroğlu, yolsuzluğu eleştireyim derken devletteki Fethullahçı örgütlenmeyi akladı.
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Tekirdağ'daki seçim mitinginde konuştu. Yolsuzluğu eleştireyim derken Fethullahçı örgütlenmeyi akladı.

Kılıçdaroğlu, "namuslu kadro" dediği Fethullahçı örgütlenmenin AKP'nin maskesini indirdiğini söyledi.

Kılıçdaroğlu oğlu Bilal ile yaptığı sıfırlama görüşmesi üzerinden Erdoğan'a yüklendi.

Kemal Kılıçdaroğlu, AKP'nin provakasyon yapabileceği uyarısında bulundu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

E$refpa$ali Yörük Efe :

her ne kadar haber kö$esine mevzu olan man$et ve anatema ile bagda$miyorsa da direkt, tam... yine de, chp den acilmi$ken, söz... bu vesileyle de, önemi hususuyeti nazarimda pek geni$ yer tutan... hemen bu satirlar akabinde sunacagim, chp eski ízmir milletvekili sn.canan aritman ile ilgili, a$agidaki satirlarimi burada yer vermesini rica ediyorum özellikle, sn. editörden. ki, ínci ízmirimizin yüz aki... sözde degil de, özde atatürkcü -chp eski ízmir miletvekili- canan aritman hanfendi; cumhuriyet kadınları derneği (ckd), cicegi burnunda genel ba$kanligina secilmenizi... $ahsinizda, önce derneginiz, ve... atatürk türkiyemiz yoluna; aydinlik yarinlara vesíle olmasini dílíyorum, gönülden!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar