banner864

Kılıçdaroğlu'ndan İnce'ye ''diktatör'' yanıtı 18 Ağustos 2014, 16:49

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel başkanlığına adaylığını açıklayan Muharrem İnce'nin "diktatör" ifadesine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Ben bu tür kısır tartışmalara girmem" dedi.

Kılıçdaroğlu'ndan İnce'ye ''diktatör'' yanıtı paylaşan: ulusalkanal
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, parti genel başkanlığına adaylığını açıklayan Muharrem İnce'nin "diktatör" ifadesine yanıt verdi. Kılıçdaroğlu, "Ben bu tür kısır tartışmalara girmem" dedi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Grup Başkan Vekilliği'nden istifa ederek ve parti genel başkanlığına adaylığını açıklayan Muharrem İnce'nin "diktatör" açıklamalarını değerlendirdi.

Kılıçdaroğlu, İnce'nin ifadelerine "Ben bu tür kısır tartışmalara girmem. Bu konuda karar verecek olan partinin kendi üyeleridir" sözleriyle yanıt verdi.

İnce'nin adaylığını da değerlendiren Kılıçdaroğlu, "Bir yarışa gireceğiz. Adaylık açıklaması beni son derece mutlu etti" dedi.

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

deniz :

sayın kılıçtaroğlu bu bır takım işidir sizi 2010 dan beri kaç seçime girdiniz ama bi etki yaratamadınız artık bi başka arkadaşının denemesi daha uygun olur lütfen problem yaratmayın ve yapıcı olun

Ersan :

sayın muharrem inceyi destekiyoruz sonuna kadar

turkkk :

Sayin muammer ince cok Iyi bir karar vermistir chp tarihinde ulusalci ve ataturkcu olmayan bir sifati kemal kilicdarogluyla gormustur. Sayin kemal kilicdaroglunun izledigi politika chp misyonuna ve vizyonunda olmamistir . Malesefki turk tarihi suanki mhp ve chp genel baskanlari muhalefet yapabilecek bir duruşları Yok ve ozellikle notr vasiftaki insanlari secerek akpye bal surulmustur ulkemiz uzerindeki oyunlari gorelim kesinlikle kemal kilicdaroglu gitmeli...

Kemal Kösem :

Muharrem ince Atatürkçü ve ulusalcı Bır Liderdir.Allah Yardımcısı olsun.

aslan türk :

sayin kilicdaroglu, sen kisir tartismalara degil muharrem ince ile kelime yarisina giremezsin. türk milleti senin puanini verdi, sayin ince gün gelir belki chp lideri olursa bu millet calismasina göre ince ye de puanini verecektir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder