banner864

Kılıçdaroğlu’ndan kurultay öncesi çarpıcı açıklama 04 Eylül 2014, 11:17

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, olağanüstü kurultay öncesi çarpıcı açıklamalar yaptı. Kılıçdaroğlu, kurultaydan sonra partinin politikalarını beğenmeyenlerle yollarını ayıracalarını söyledi. "Artık herkes çıkıp konuşamayacak" diyen Kılıçdaroğlu, "Yumruğumu masaya vuracağım" dedi.
CHP'de olağanüstü kurultay için son hazırlıklar yapılırken Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu'ndan çaprıcı açıklamalar geldi.

Hürriyet Gazetesi'ne konuşan Kılıçdaroğlu, kurultay sonrası atacağı adımlarla ilgili ipuçları verdi, "Partinin politikalarını beğenmeyenlerle yollarımızı ayıracağız" dedi.

Kılıçdaroğlu, "Partinin politikalarını beğenirsen bizimle yola devam edersin. Etmezsen de partiden ayrılırsın. Parti sosyal demokrat ilkeler üzerine oturtmak ve yoluna devam etmek zorundadır. Dolayısıyla bu ilkeleri benimsemeyen isimlerle yollarımızı ayıracağız. Kamuoyunda güvenirliği sarsacak söylemlerde bulunanlara da bu kurultaydan sonra izin vermeyeceğim. Her önüne gelen çıkıp konuşmayacak." dedi.

Kılıçdaroğlu, "Yumruğun masaya vurulacağı kurultay mı olacak" sorusuna da "Evet öyle olacak" yanıtını verdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Yitik :

Ya bu kılıçdar oğlunun CHP li olduğu na emindegilim artık inanın bunun kılavuzu bellide bu burnunun neye batdıgının farkında bile değil unutuyor bu Kemalettin çalan la yol veren birdir sipariş olarak lider oldun zemini temizledin ki işler rahat yürüsün diye masaya vuracakmış masamı bıraktın hii ne kaldı atı alan Üsküdar'ı değil yemeni bile geçti yazık sana

Şule Nazlıoğlu :

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde muhalif milletvekillerine görev verip arkadan çalışmadılar demek son derece çirkindi .Diğer partilerde bunu olağan karşılayabilirler ançak ATATÜRK ün kurduğu çerçevesini cizdiği bu gün bile geçerliliğini koruyan ilkelerin içinde yalan söyleyerek muhalifleri berteraf etmek gibi bir siyaset yok .Sayın Kılıçdaroğlu bu cok kötü bir oyun CHP tabanıni yok saymayın herkes ne yapacağını çok iyi bilir

Esra Altan :

Kilicdaroglu RTE yi ornek aldi kendine zaar:( Bu uslup ne ya? Bir de sosyal demokrat ilkelerden falan bahsediyor, sayesinde ne memleket yonetiminde, ne parti de sosyal demokrat politika kaldi. Yine sayesinde coktandir, CHP , AKP nin elini guclendirmekten baska ise yaramayan bir parti oldu. Insallah bir an evvel CHP kendine yarasir bir baskan secer.

murat bilgin :

Sayın Kılıçtaroğlu,muhalefetteki pasifliğinden dolayı chp yi bitirme noktasına getirdin.Lütfen diktatörce konuşmayı bırak ve o koltuğu gerçek chp ruhunu taşıyanlara teslim et.

arguvan'li HAYDAR :

Kursude konusurken insanlarin cigerine saplanacaksin ki seni birdaha iclerinden sokup atamasinlar.Muharrenm İnce hem cigerinden konusuyor. Hemde sozleri ile halkin gonlune cigerine isliyor.

Adanalı 01 :

Yapılacak kurultayda ilahi adalet yerini bulur düşüncesindeyim taban ne yapacagını bilir bence öyle masaya yumruk atmayla bu işler yürümez sayın başkan muharrem beyin bu işi çok iyi yapacagı inancındayım başarısız olan çekilsin gitsin partidennn artık

Ünal günay :

Olmadı be kemal başkan.sana umut bağlamıştık ama olmadı.yeter şimdi değişim zamanı.

Ayhan Öztürk :

Elbette Kılıçdaroğlu'nun muhalefet etme konusunda yetersizliği olabilir. Ama bir genel başkan da salt meclis kürsüsünde konuşmakla olmuyor.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar