banner864

Kılıçdaroğlu'ndan Sarıgül açıklaması 28 Ekim 2013, 22:22

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa Sarıgül'ün İstanbul Büyükşehir Belediyesi adaylığıyla ilgili "Eski kavgaları bir kenara bırakmalıyız" dedi.
Radikal Gazetesine konuşan Kılıçldaroğlu, anketler kimi gösteriyorsa adayın o olacağını vurguladı.

“Geçmişteki kavgalardan kalan sorunları bir kenara bırakmalıyız. O çatışmalar artık bizim için lükstür. Eğer bir aday adayı anketlerde diğerine olağanüstü fark atmışsa, o bizim adayımızdır. Bitti!”

İstanbul için kazanacak adayı istediğini belirten Kılıçdaroğlu, Sarıgül'ü başarılı ve sosyal demokrat biri olarak tanımladı.
 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

serkan acarel :

sayin kilicdaroglu ve sayin sarigül, beraber kavga etmeyin, sizin göreviniz beraberlik saglamak, karsi karsiya konusamk ve bagirmak degil. ikiniz de biraz uslu olun, adam gibi davranin, ben bunu sizden bekliyorum. el ele ve beraber yürüyün ki, su akp artik yikilsin.

Erdogan Özaydin :

chp nin büyüksehir belediye baskan adayi "sayin can atakli" olmalidir , daha herhangi bir görev almadan amerika seyhatine hazirlanip tekmil vermeye giden sarigül degilmi

BÜLENT GÜL :

valla açik konuşmak gerekirse bende bir chp üyesi olarak..bu açiklamalari hiç dikkata almiyorum.hatta kiliçtaroğlunun derhal chp nin başından gitmesi lazım.. çünkü kılıçtaroğlu haketmiyor chp nin başkanlığını..çünkü tayyip erdoğan atını oynatıyor yahu. biliyor çünkü kılıçtaroğlu ve bahçelinin pasif olduğunu...ne dedi tayyip .can kurban böyle muhalafete dedi daha ne desin adam yahu...kısacası memlekette lider kalmamış eyvahh halkımıza....halkta zaten oy verecek alternatif bulamıyor halk napsın ki !!!!onun için derhal gitmeliler kılıçtaroğlu ve bahçeli terk etmeliler partilerinin geleceği için yeni beyinlere ihtiyaç var..kokuştu çünkü bunlar hatta beceriksizler..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar