banner864

Kılıçdaroğlu'ndan yeni kaset iddiası 02 Ağustos 2014, 15:34

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu yeni bir kaset iddiasını gündeme getirdi. Kılıçdaroğlu, "Erdoğan bir muhalefet yetilisinin gizli görüntülerinin yayınlanması için talimat verdi" dedi. Erdoğan'ın görüntüleri izlerken çekilmiş kamera kaydının bulunduğunu belirten Kılıçdaroğlu, "O görüntüleri elinde bulunduran kişi de ölümle tehdit edildi" dedi.
"Başbakan Tayyip Erdoğan, bir muhalefet yetkilisinin gizli çekilmiş görüntülerinin yayınlanması için talimat verdi." CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu işte bu iddiayı gündeme getirdi.

Cumhuriyet Gazetesi'ne konuşan Kılıçdaroğlu, Erdoğan'ın bir muhalefet yetkilisi ile ilgili gizli kamere görüntülerinin yayınlanması için talimat verdiğini belitti.

"Bu olayların Erdoğan’ın talimatıyla yapıldığı o görüntülerde çok açık. Zaten sözleri açık. Dizüstü bilgisayarın kamerasından görüntüleri izlerken söyledikleri duyuluyor. O bilgiyi kendisine servis edenlerle konuşuyor. Hem izliyor, hem konuşuyor, talimat veriyor. Devletin imkânlarını, bazı istihbarat birimlerini kullanarak özel hayata girilmiş."

Ellerinde Erdoğan'ın kayıtları izlerken çekilen görüntüleri bulunan kişilerin de ölümle tehdit edildiğini belirten Kılıçdaroğlu, "Cesur olun, görüntüleri yayınlayın" dedi.

ulusalkanal.com.tr


Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar