banner864

Kılıçdaroğlu'nu hiç böyle görmediniz 11 Şubat 2014, 15:52

 CHP Genel Başakanı Kemal Kılıçdaroğlu bugünkü grup toplantısında arka sıralardan yükselen bir partilini sesi üzerine yumruğunu masaya vurdu ve "Parti kültürünü benimsemeyen, genel başkanının sözünü kesen hemen burayı terketsin.. Atın bunu dışarı..." dedi

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

emin güney :

birbirinden olabildiğince antipatik tipler.... adnan keskin, haluk koç, koy üstüne tanrıkulunu en üste de kılıçtaroğlunu... tam amerikanın dizaynı muhalefet projesi!

TC Kemal :

her insan sinirlenebilir, hakimiyetini kaybedebilir. kiliçdaroglu bu zamana kadar saygili davrandi, demek ki bu sefer sinirlerine hakim olamadi tepki verdi.

ömer faruk ışık :

ulusal kanal olmazsa olmazım halk tv bengutürk fox arasında gidip geliyorum.çok cesursunuz çok kahramansınız çok milliyetçisiniz çok vatanseversiniz çok güzel insanlarsınız mustafa kemalin askerleriyiz

Selami arıkan :

Ancak böyle , AKP dikdatörüne benzeterek ve cemaatle kol kola iktidar olabilirsiniz sn kılıçdaroğlu. Devam edin. Hatta ananı da al deyin arada, bizim millet bağıranı kaba insanları sever oy verir.

Barbaros :

bir dakika degilde one minute deseydi daha kibar olurdu ;-)

alper :

bizim halkımız böyle şeyler yapanları sever. kılıçdaroğlu geç de olsa bunu anlamış.

Doğan Özcan :

Sayın Kılıçdaroğlunu sonuna kadar destekliyoruz.Çok iyi yapmış.Haddini bildirmiş densize.Ecevit gibi Onurlu ve haysiyetli ancak tek farkla lider kişiliği olan IQ su yüksek bir Genel Başkan.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar