“Kıtalar“ nerede usta? 31 Ekim 2013, 21:13

AKP'nin öve öve bitiremediği Marmaray beklenen ilgiyi görmedi. Marmaray'a ilk gün gösterilen yoğun ilgi ikinci gününde yaşanmadı.
İlk gün tıklım tıklım olan istasyon ve trenler, bugün aksine sakin ve sessizdi.

Dün sabah saatlerinden itibaren yaşanan arızalara kimse itiraz etmediği gibi, buna tepki duyanları da büyük çoğunluk, susturmaya çalışmış, onları provakatörlükle suçlamıştı. Hatta ağız birliği etmişçesine projeyi savunmuştu. Bültenlerimizde de yer vermiştik, Marmaray'da dün, dört arıza meydana gelmiş hatta yolcular 'Boğazın altını yürüyerek geçen Türkler' olarak bir ilke imza atmışlardı.

Bugün ise hemen hemen aynı saatlerde, aynı istasyonda, aynı kalabalığı görmek mümkün olmadı. 1 günde ilginin bu kadar azalması akıllara AKP'nin bilindik bindirilmiş kıta organizasyonlarını getirdi. AKP mitinglerine para ile topladığı kalabalıklar daha önce defalarca haber konusu olmuştu.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

serkan acarel :

neden acaba ! ikinci gün o yogun ilgi yok ! vah, vah vaaaaaah padisahim, bak simdi üzüldüm !

Şahsine çiftci :

Alışmış kudurmuştan beterdir

Saban Capulcu :

kitalar korktuklari icin bindirilmadiler. önceden haber verilmis olmaliki, belki bogulursunuz diye. yahu bugün bir tv'de izledim. adamin biri denizin altini görebilmek icin marmaray'a binmis iyimi. adami belki öyle kandirmislar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar