banner864

Köşk için buluştular 05 Mayıs 2014, 18:19

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Başkan Deniz Baykal ile görüştü. Baykal, görüşmede, Cumhurbaşkanı adayı ile ilgili düşüncelerini de paylaştığını ifade etti. Baykal muhalefetin ortak bir aday etrafında birleşmesi gerektiğini söylemişti.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, eski Genel Deniz Başkan Baykal ile Cumhurbaşkanı adayı gündemiyle özel bir görüşme gerçekleştirdi.

Baykal, görüşmede, Cumhurbaşkanı adayı ile ilgili düşüncelerini de paylaştığını ifade etti. Görüşmede Baykal "muhalefetin AKP'ye karşı ortak aday çıkarması gerektiği" şeklindeki düşüncesini Kılıçdaroğlu'na iletti

Görüşme yaklaşık bir saat sürdü.Görüşmenin ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Baykal, "Düşüncelerimi paylaştım gayet tabi. Sayın Genel Başkan da zaten düşünce topluyor, herkesi dinliyor" yanıtını verdi.

Cumhurbaşkanlığı seçiminde CHP-MHP ortak adayı konusunda önerisinin anımsatılması üzerine Baykal, "Kamuoyuna yaptığım açıklamaları biliyorsunuz. O açıklamalar elbette bu görüşmede de gündeme geldi. O konudaki görüşlerimi de dile getirdim. Ama sadece o konuyu konuşmadık, her şeyi konuştuk" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar