banner864

Küçük M.E.'den şok iddia 30 Mart 2014, 12:36

Diyarbakır'da polisin attığı gaz bombası ile başından vurulan 10 yaşındaki M.E. yoğun bakımdan çıktı, başına gelenleri anlattı. Küçük çocuğun iddiası ise tam anlamıyla skandal... Polislerin kendisini araca alarak dövdüğünü anlatan M. E. , araçtan inip biraz uzaklaştığında da başından vurulduğunu iddia etti.
Diyarbakır Silvan'da polisin attığı gaz bombası ile vurulan 10 yaşındaki M.E., vurulmadan önce polisler tarafından dövüldüğünü iddia etti. Taraf Gazetesi'ne konuşan küçük M.E. BDP mitingi sonrasında yaşadıklarını anlattı.

M.E. göstericiler ve polis arasındaki çatışma sırasında arkadaşları ile sokakta oynadığını söyledi. Tam da bu sırada bir polisin kendisini yakalayıp polis aracına bindirdiğini belirtti. M.E., bu araçta polisler tarafından dövüldüğünü ifade etti.

Küçük çocuk "dövdükten sonra beni bıraktılar, polislerden 10-15 metre uzaklaştım" dedi. M.E., uzaklaştıktan sonra polislerin bulunduğu bölgeden kafasına sert bir cismin değdiğini ve yere düştüğünü söyledi.

M.E. kendisine bunu yapanlardan şikayetçi olduğunu, iyileşip okula gitmek istediğini ifade etti.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ataturk1 :

denge duzeldiginde, bu haksizlik ve vicdansizliklarin hepsinin hesabi sorulacaktir, hic suphemiz yoktur.turk milleti dengeyi duzeltecektir.

ayşe :

vicdansızlar nasıl böyle bir olaya sessiz kalıyoruz canilik bu

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar