banner864

Kurultaya gençlik damgası 05 Ekim 2013, 20:07

İşçi Partisi Kurultayı'nın ikinci gününe Öncü Gençlik damgasını vurdu. Konuşma yapan Öncü Gençlik üyeleri üniversiteleri AKP'ye bırakmama kararlılıklarını açıkladı. Gençler, enerji ve dinamizmleri ile partide görev alacaklarını açıkladı. Kongrenin kapanış konuşmasını yapan İşçi Partisi Genel Başkanvekili Hasan Basri Özbey, yakıcı görevin milli hükümeti kurmak olduğunu söyledi.
İşçi Partisi’nin 9 kurultayına gençlik damgasını vurdu. Öncü Gençlik Genel Sekreteri Cemil Gözel, Üniversiteleri AKP’ye bırakmayacaklarını açıkladı.

Gözel'in ardından söz alan liseli sorumlusu Bora Çelik de AKP ile birlikte liselerin gericileştirildiğini söyledi.

Kurultayın kapanış konuşmasını yapan İşçi Partisi Genel Başkan Vekili Hasan Basri Özbey, önlerinden ki görevin milli Hükümeti kurmak olduğunu açıkladı.

Kurultayın yarın gerçekleşecek bölümünde ise parti organlarında seçim yapılacak.
 


Aydın Gergin
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

PDA :

"kurultaya genclik damgasi" bu baslik kalbimi ferahlatan en guzel haber oldu.yurt disindan gordugum kadariyla nezaman bir basin toplantisi veya bir resim gorsem benim gibi kir saclilarla dolu oluyordu.kahroluyordum nerede bu gencler diye.evet inancim parti genclesecek ve guzellesecek.parti delegelerinden dilegim ilk defa sayin perincek'i dinlememeleri.yasasin genc yurekli baskan perincek.

sydneyden turan :

bu uzak yerden butun kalbimle sizleri kucaklar turkiyenin gelecegi bu gencleri selamlarim. gelecek guzel gunlere merhaba..................

TC Ata :

genclikle el ele gelecegin turk demokrasisi aydin genclik le basarilacaktir gurur duyuyoruz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar