banner864

Liderlerden yeni yıl mesajı 31 Aralık 2014, 18:53

Liderler yeni yıl mesajı yayınladı. Mesajlarda sert eleştiriler de vardı. Yeni yıldan beklentiler de..

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan yeni yıl mesajında, komplo ve kumpasların sonuçsuz kaldığını savundu. Açılım sürecini değerlendiren Erdoğan, sert mesajlar verdi.

Başbakan Ahmet Davutoğlu da yeni yıl mesajında terörden uyuşturucuya kadar bir çok konuda açıklamalar yaptı. Davutoğlu, ekonomik tablonun iyi olduğunu söyledi.

Ana muhalefet lideri Kemal Kılıçdaroğlu da 2015'in aydınlığın, sevginin, özgürlüğün yılı olmasını ve mutluluk getirmesini diledi. Kılıçdaroğlu, "Seçim yılı 2015'te yeni bir başlangıç yapalım" çağrısında bulundu.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 2015 mesajında hükümete yüklendi. Bahçeli, "Beklentimiz ve dileğimiz; 2015 yılında geçmişteki yanlış politikaların ve hatalı uygulamaların bir daha tekrarlanmaması, Türk milletinin tavizkar ve terör sevdalısı iktidardan kurtulmasıdır" dedi.

İşçi Partisi Genel Başkanı Doğu Perinçek, 2015 yılı'nın AKP'nin yıkılış yılı olacağını söyledi. Perinçek, "Çözüm yılına giriyoruz. Önümüzde iki çözüm var: Üretim ekonomisi ve vatan bütünlüğü. Türkiye üretim ve birleşme çağına giriyor. Güney doğumuzda birlik ve barış isteği yükseliyor. AKP'yi AKP'nin benzerleri yıkamaz. AKP'yi üretim ekonomisini kuracak olanlar ve vatanı bütünleştirenler yıkacak." dedi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar