banner864

MEB'i Bilal Erdoğan yönetiyormuş! 09 Ağustos 2014, 13:27

Bilal Erdoğan'ın avukatı CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in açıkladığı ses kayıtları hakkında açıklama yaptı. Avukat Ahmet Özel ses kayıtlarının içeriğini yalanlamadı.
Başbakan Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'ın avukatı , CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin'in açıkladığı ses kayıtları ile ilgili açıklama yaptı.

Avukat Ahmet Özel, yaptığı yazılı açıklamada, Hukuka aykırı bir şekilde kaydedilen ses kaydının yine hukuka aykırı bir şekilde CHP Genel Merkezi'nde kamuoyu ile paylaşıldığını  ifade etti.

CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, Ağustos'ta yaptığı açıklamada Tayyip Erdoğan'ın oğlu Bilal Erdoğan'a ait yeni ses kayıtları yayınlandı. Kayıtlardan, Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde yapılacak birçok faaliyete Bilal Erdoğan'ın karar verdiği anlaşılıyor.

26 Ağustos 2013 tarihli bir toplantıya ait kayıtlarda; Bilal Erdoğan'ın bazı dernek yöneticileri ve Milli Eğitim yöneticileri ile yaptığı konuşmaları yer alıyor. "Kızlı erkekli" eğitim gündemindeki konular arasında. Kayıtlarda, TÜRGEV ve ÖNDER gibi vakıfların istediği arsaların nasıl tahsis edileceği de tartışılıyor. Bilal Erdoğan, İmam Hatiplerin sayısının artırılmasını da istiyor.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder