banner864

Melda Onur: Haremi özlemiş 16 Ocak 2015, 17:31

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın Ak Saray'daki fotoğrafını "90 yıllık reklam arası bitti" mesajıyla paylaşan AKP Milletvekili Tülay Babuşçu'ya tepkiler artarak devam ediyor. CHP Milletvekili Melda Onur, "Haremi özlemiş" dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu da Babuşçu'yu 'cehalet'le suçladı.
AKP Balıkesir milletvekili Tülay Babuşçu işte bu kareyi "600 yıllık imparatorluğun 90 yıllık reklam arası sona erdi"" ifadeleriyle yorumlaması tepkileri de beraberinde geldi. CHP Milletvekili Melda Onur, "Haremi özlemiş herhalde" dedi. MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu da Babuşçu'yu cehalet'le suçladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Zühal Topcu, "Onun tarihi iyi okuması lazım. Demek ki cehaleti dip yapmış o hanımefendinin. Tarih bilgisi, bu cehaletini ortaya vurması gerçekten ayakları yere basmayan özgüvenin göstergesi. Atalarının da kemiklerini sızlatmıştır o ifadeler. Yazık, çok yazık." dedi.

AKP milletvekili Tülay Babuşçu da aldığı tepkilere, "Beni tahrik edeceğinizi düşünerek bir beklentiniz mi var bilmiyorum ama size sadece gülüyorum" diyerek yanıt verdi.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

biz acliktan oluyoz :

bazilarinin derdine bak

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder