banner864

Melih Gökçek, gazileri hedef almaya devam ediyor 07 Kasım 2014, 20:23

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, gazileri hedef almaya devam ediyor. Gökçek, Haziran ayaklanmasına katıldığı için gazi Koray Gürbüz’e dava açtı. Gaziler de Gökçek'i canlı yayında yüzleşmeye çağırarak hodri meydan dedi.
Güneydoğu Gazileri Koray Gürbüz ve Dolunay Ermiş'i bu derece kızdıran kişi Ankara Belediye Başkanı Melih Gökçek. Gökçek bu kez de gazilere kamu malına zarar verdikleri iddiasıyla dava açtı.

Gökçek, gazilere hakaret eden otobüs şoförüne sahip çıkmış ve olayın mağduru gazileri komploculukla suçlamıştı. Gökçek şimdi de  Güneydoğu gazisi Koray Gürbüz'e dava açtı.

Gazi Gürbüz'ün Haziran eylemlerinde yer aldığı fotoğraflarını paylaşan Gökçek, Gürbüz hakkında kamu malına zarar  verme iddiasında bulundu. Gürbüz’ün sosyal medyadaki fotoğrafların delil sayarak konuyu mahkemeye taşıdı. Gökçek'in hedefindeki gaziler Koray Gürbüz ve Dolunay Ermiş  Ulusal Kanal'dan Gökçek'e yanıt verdi.

Gökçek'in gerçekleri çarpıttığını ve iftira attığını belirten gaziler Melih Gökçek’i Ulusal Kanal ekranlarında, yüzleşmeye çağırdı.

Gürbüz ayrıca bu durumu mahkemeye taşıyacaklarını belirtti.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

T.C vataninin bekcileri :

hepinizin birer!gececek tarihleriniz olacaktir nasilmi?orasini allah bilir ama iyi olmuyacagi simdiden belli degilmi!?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar