banner864

Melih Gökçek'ten çarpıcı açıklamalar: Bülent Arınç'a düşen görev... 23 Mart 2015, 15:40

Erdoğan’ın "İzleme Komitesini uygun bulmuyorum" sözleriyle başlayan AKP içindeki çatlak büyüyor. Kavgaya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de katıldı. Arınç'ın çıkışının paralel yapının talimatıyla gerçekleştiğini söyleyen Gökçek, Başbakan Yardımcısına, “Seni istemiyoruz” dedi. AKP içerisinden bazı milletvekilleri de Erdoğan'a desteklerini sosyal medyadan duyurdu
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın ‘İzleme Komitesini uygun bulmuyorum’ sözleriyle başlayan AKP içindeki çatlak büyüyor.

Tartışmaya Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek de dahil oldu. Gökçek twitter hesabından Arınç'a yüklendi. Arınç'ın açıklamalarının paralel yapı talimatıyla gerçekleştiğini söyleyen Gökçek, Davutoğlu'na, Bülent Arınç görevinden alınmalıdır” çağrısı yaptı.

Bülent Arınç'ın kızı ve damadının paralelci olduğunu, paralelcilerin son kozunu oynadığını belirten Gökçek, açıklamasını “Bülent Arınç seni istemiyoruz” diye bitirdi.

Erdoğan ile AKP arasındaki tartışmaya AKP'li vekiller de dahil oldu. Sosyal medya üzerinden Erdoğan'a destek veren AKP Kahramanmaraş Milletvekili Mahir Ünal izleme heyetinin iptal edilebileceğini söyledi.
AKP İstanbul Milletvekili Bülent Turan, “Çözüm sürecinin mimarı Erdoğan'dır. Ne çabuk unuttuk giydiği kefeni’ diyerek tepki gösterirken, Metin Külünk de benzer bir açıklama yaptı.


  
 
  
  
  
 
Etiketler

Yorumlar

mustafa cenap aytepe :

bay melih gökçek boyundan büyük işlere karıştın çok ama çok pişman olacaksın......dikkat et bülent arıncın açıklamasında çok özel bir ayrıntı varki bu ayrıntı ayni zamanda sana fena dokunacak..................beni,m akçe ile hiç işim olmaz.............bence çok düşünün...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar