banner864

Melih Gökçek'e dokunan yanıyor 21 Ekim 2013, 16:38

Twitter'da açılan "EdepsizsinMelihGokcek" başlığına, "Bu kadar insan söylüyorsa bir bildikleri vardır" yorumunu yapan Kıvanç Yorulmaz adlı vatandaşa, 90 gün hapis cezası verildi.
Melih Gökçek'in bir kadın kullanıcıya, "Sen çok mu kürtaj yaptırdın? Bu kadar bağırmanın nedeni bu mu?" mesajı göndermesinin ardından Twitter üzerinden, Gökçek'le ilgili "Edepsizsin Gökçek", "Terbiyesizsin Melih Gökçek" gibi başlıklar altında birçok sayfa açılmıştı. İzmir Büyükşehir Belediyesi'nde çalışan Kıvanç Yorulmaz isimli vatandaş da bu sayfalardan birine, "Bu kadar insan söylüyorsa bir bildiği vardır" diye yazdı.

Aradan 2 ay geçtikten sonra evine gelen polisin, Gökçek'in kendisinden şikâyetçi olduğunu söyleyerek karakola gidip ifade vermesini istediğini belirtan Yorulmaz, "Önce bunun şaka olduğunu sandım ama sonrasında gerçek ortaya çıktı. Hakkımda 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açıldı. Öğrendiğimize göre bu konu hakkında 800 kişi hakkında daha dava açılmış" dedi. Yorulmaz'ın cezasının paraya çevrildiği ve denetimli serbestlik kapsamında ertelendiği öğrenildi.

(Aydınlık)
 

Yorumlar

tugba dizdar :

İyi bee korkudan biz bisey demeyelim adamlar herkese herseyi diyebilsin.hakim ve savcilar usak olmasa bu turkiye boylemi olurdu?...

serkan acarel :

adam adalet den, hukuk tan, savci dan, avukat dan daha da üstün !!! iyi gelisiyorsun türkiye cumhuriyeti, cok iyi gelisiyorsun, ama maalesef tam tersine !!!

Saban Capulcu :

bu adami ciddiye alip zamanimizi harcamayalim.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar