banner864

Melih Gökçek'ten çapıcı itiraf 15 Nisan 2014, 17:38

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, “Paralel yapı”nın elinde kendisine ait kasetlerin de bulunduğundan emin olduğunu söyledi.
17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk operasyonuyla ilgili Sabah gazetesine röportaj veren Gökçek, bu süreçte Başbakan Tayyip Erdoğan’ı yalnız bıraktığı gerekçesiyle de özür diledi. Melih Gökçek, “Bir şeylerden mi çekindiniz? 17 Aralık’tan sonra 30 Mart’a kadar bir şey söylemediniz. Seçimi mi beklediniz konuşmak için?” sorusuna “Biraz öyle oldu. Bu konuda geç kaldığımız için Başbakanımız’dan da özür diledim” dedi.

‘Kendimi aldatılmış hissediyorum’
‘Paralel’ yapının elinde kendisiyle ilgili kasetler bulunduğundan emin olduğunu belirten Melih Gökçek, “Ben kasetimin olduğuna yüzde 100 inanıyorum. Beni sıkıntıya sokabilirler mi? Evet sokabilirler” şeklinde konuştu.
‘Paralel yapı’yla ilişkisi olduğunu da söyleyen Gökçek, bu ilişkinin Keçiören Belediye Başkanı olduğu dönemde başladığını son 5 yılda ise çok ilerlediğini belirtti. “Bu yapıya yurtlar yaptınız, arsalar verdiniz. Belediye imkanlarından yararlandırdınız. Bu insanların sonra size yaptıkları karşısında ne hissettiniz” sorusuna ise Gökçek “Kendimi aldatılmış hissediyorum. Çok kırgınım. Aldatıldığımı 17 Aralık’tan sonra çok daha iyi anladım” cevabını verdi.

Aydınlık

Yorumlar

fry svk :

Kanunsuz isler yaptim demis resmen daha ne desin

heybetullah acikalin :

Her sey elinizin altinda kralik kurdunuz sultan suleyman dunemi geri geldi ama unutmiyalimki o buyuk kraliklarin hepsi yikildi

B. Kalecikli :

Ne iş anlamadım. Günah çıkarmak mı? Itiraf etmek mi? Yok yok kıvırıp 90 derece dönmek kısacası

Emre :

eee melihin de yaptıkları dökülecek tabi ortaya yavaş yavaş. baktı ki ne dökülürse dökülsün paralel mağduru oldun mu sorun yok. ona zemin hazırlıyor şimdiden. sen işini bilirsin meliiiiih...

cemal usta :

siz oy çalmasını iyi bilir siniz

Gülseren Demir :

Siz"Kendimi Aldatilmis "hissediyorum diyorsunuz.Onlarla bir olup Türk halkini aldattiniz Farkindamisiniz?

Murat görgün :

Size bir şey olmaz merak etmeyin montaj dersiniz olur biter

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar