banner864

Mersin'de CHP, AKP ve HDP koalisyonu 18 Nisan 2015, 17:16

CHP, AKP ve HDP Mersin Büyükşehir Belediye Encümeni seçimlerinde ittifak yaptı. CHP'li Meclis üyesi Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan koalisyonu, "önemli ittifak" olarak değerlendirdi.
Mersin'de Belediye Encümeni seçimlerine CHP, AKP ve HDP'nin ittifakı damga vurdu. Nisan ayı toplantısında 3 parti ittifak yaptı.

Büyükşehir Belediye Başkanı MHP'li Burhanettin Kocamaz başkanlığında yapılan toplantıda Belediye Encümeni seçimi yapıldı. 

Seçimlere 36 MHP'li, 19 CHP'li, 18 AKP'lii ve 5 HDP'li üye tam kadro katıldı. 5 kişilik Belediye Encümeni seçimlerinde AKP-CHP ve HDP koalisyon yaptı.

MHP'li bazı üyelerin de CHP'li ve AKP'li üyelere oy verdiği ortaya çıktı.

CHP'li Meclis üyesi Mezitli Belediye Başkanı Neşet Tarhan koalisyonu, "önemli ittifak" olarak değerlendirdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Mustafa ÇOBAN :

merak etmeyi̇n şi̇mdi̇ye kadar hi̇çbi̇r kamu ve kurumu zarar uğratanın ceza aldıgını duyan bilen varmı ben 23 yıllık kamu çalışanı olarak duymadım görmedim a veya b parti̇si̇nden kimse tutuklanmadı hep birbirlerini akladılar pakladılar.olan gariban halka ve verğilerine oluyor....

Bii Çare :

adam kendi ağzıyla dedi hdp ile de mhp ile de koalisyona hazırız diye ..

lale akcan :

zaten mhp, amerikan ürünü. diğerleri de yine aynı tezgahta üretilmiş...

MUSTAFA CENAP AYTEPE :

artik chp i̇çi̇n ne söyleni̇r .eyer chp i̇kdi̇dar olursa yolsuzluklari ki̇me soracak eyer i̇kti̇dar olursa ceza evi̇nde haksiz yatan hayatini kasybeden torununu göremeden ölenleri̇n hesabini ki̇me soracak.........bu parti̇ye daha evvel oy verenler kendi̇ni̇ze geli̇n sonradan oylari geri̇ alamassiniz

meryemce :

şaşırmadım bangır bangır söylüyorlardı zaten saklamıyorlardı

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar