banner864

Metin Feyzioğlu isyan etti! 08 Mart 2015, 15:15

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu Facebook'tan paylaştığı iletide Halk Tv'de yayınlanan "Her açıdan" programını neden terk ettiğini açıkladı.
Türkiye Barolar Birliği Başkanı Prof. Dr. Metin Feyzioğlu Facebook'tan paylaştığı iletide Halk Tv'de yayınlanan "Her açıdan" programını neden terk ettiğini açıkladı.

Feyzioğlu , program sunucusu Ruhat Mengü'nün reklam arasında kendisinin yanına gelerek, "Sadece sorduğum sorulara yanıt vereceksin" demesine tepki göstererek şunları ifade etti:

Reklam sonunda program sunucusu Ruhat hanım geldi ve sadece sorularıma cevap vereceksin dedi. Peki sormadıkları? Sormak istemedikleri? Sormayı bilmedikleri? Böyle kapris olur mu? Sonra sinirlenme, sakin olun. Evet sakinim ama söylemem gerekenleri konuşamadığım bir programda salt bir rating aracı mı olacağım? Bunu size yapmam, yapamam dostlarım. 

 
ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

M.Rüştü mat :

FEyzioğlu'nu izledim gerçekten haklıydı

VATANSEVER :

ben seyretmiyorum iyi'ki seyretmemeşim metin fevzioğlunun haklılığına güvenim tam

mine erseven :

meti̇n feyzi̇oğlu yerden göğe hakliydi..başından beri anlatmak istediklerinir ruhat mengi̇ di̇nlemeden,anlamak i̇stemeden kendi̇ doğrultusuna yönlendi̇rmi̇ye çalişti..bence si̇ni̇rli̇ bi̇r havada ve sabirsiz olan ruhat mengi̇ i̇di̇...

yarbaba :

bu programı dun oldugu gıbı daim seyredenlerdenım...ancak her programda ruhat mengı nın sor tarzına hatta yorumlarına dayanamıyorum...katılımcı konuşmak için agzını acınca kadın tekrar soze devam edıyor,,bu da tum katılımcılara yapılan haksızlıktır....baska seyredecek olmadıgı için seyredıyorum,,,sonuna kadar haklısınız.

sydneyden turan :

sayin feyzioglu turkiye icin bir sanstir. kiymetini bilelim.

erdoğan :

sayın feyzioğlu insanlar sizi seviyor ve takip ediyor yıllardır cumhuriyete ve büyük ata ya saldıran bazı yazar çizer takımı son günlerde halk tv denen televizyon kanalında mangalda kül bırakmıyorlar ne biliyorlarsa sizde kalkmış kendinizi ne yapacaklarını ve ne konuşacaklarını bilmeyen şaşkın proğramcıların eline bırakmışsınız gerçekten şaşıyorum sizede lütfen aklınızı kullanın siz ne konuşmak istedinizde ulusal kanalda aydınlıkta yayınlanmalı herkes safını bilmesi lazım özelliklede sizin belki çok sert oldu ama gerçek bu bunlarıda birisinin sana söylemesi lazım saygılar

Ali DEĞİRMENCİ :

ruhat hanım büyük yanlış yaptı.konuk ettiği misafirlerine bu şekilde davranması doğru değil.proğramı misafirlerinden dolayı izliyoruz.ayrıca kendisini bu kadar ön plana çıkarma çabalarını anlamıyoruz.kendisi bibaşına proğram yapabilir!..

Gül doğan :

ben bu kadına niçin hala program yaptırılır anlamıyorum o bunu hep yapıyor

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder