banner864

MHP'de Sinan Oğan depremi! 13 Haziran 2015, 12:46

MHP Merkez Yönetim Kurulu seçimler sonrası ilk kez toplandı. Devlet Bahçeli başkanlığında yapılan toplantıya 80 milletvekili de katıldı. Toplantıda koalisyon seçenekleri masaya yatırıldı. Bu arada geçen hafta yapılan Başkanlık Divanı toplantısında Sinan Oğan’ın ihraç istemiyle disiplin kuruluna sevk edildiği ortaya çıktı
Milliyetçi Hareket Partisi’nin 75 MYK üyesi ve 80 milletvekili koalisyon ihtimallerini ve MHP’nin nasıl bir adım atması gerektiğini masaya yatırdı.

Ankara’daki toplantı öncesinde milletvekilleri ve MYK üyeleri mikrofonlara konuşmaktan kaçındı.

Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde çatı aday olan Ekmeleddin İhsanoğlu’na da koalisyon sorusu soruldu.

ABD’li bir heyetin MHP Genel Başkan Yardımcısı Zuhal Topçu ile bir araya geldiği iddia edildi. Zuhal Topçu ABD'li heyet ile biraraya geldiği konusunda konuşmak istemedi.

Öte yandan eski Milletvekili Sinan Oğan ile ilgili önemli bir gelişme yaşandı. Geçen hafta içinde yapılan Başkanlık Divanı toplantısında Oğan’ın disiplin kuruluna sevk edildiği ortaya çıktı. Oğan, seçimin ilk gününde MHP yönetimini eleştiren twettler paylaşmıştı. HABER: ÇAĞLA AKKUŞ
KAMERA: TANSEV KARA
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Hasan :

seçilmişler eleştiriye açık olmalı çok fikirden doğru bulunur adı geçen eski vekil mecliste çalışmaları ile göz dolduran bir arkadaşımızdı.liderler veya yöneticiler erişilemez olmamalı baskı ile sertlikle bir şey halledemezsiniz ve zorla saygı sağlanmaz.politika şerefi için hobi olarak yapılmalı ömür boyu politika olmaz liderlikte olmaz olursa küçük bir parti olarak kalır ve kitle partisi olmaz.benim için mahsuru yok diyebilirsin ama ülke için mahsurlu yıpranmış bir akp ye vermek istemeyen sol diye chp ye vermek istemeyen (gerçi sol sağ kavramı kalmadı ama nedense bazıları öyle ölçü yapıyor)seçmenler mhp yi düşünüyorlar ama kitle partisi olma yolunda adım atılmazsa bu da olmuyor olmuyor arkadaşlar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar