banner864

MHP'de bir toplu istifa daha 06 Ekim 2013, 12:19

Samsun'un Salıpazarı ilçe teşkilatından istifa eden partililer düzenledikleri toplantı ile istifa nedenlerini açıkladı.
gazetevatan.com'un haberine göre Salıpazarı ilçe Teşkilatına üye 64 kişi partisinden istifa etti. MHP Salıpazarı ilçe teşkilatından istifa eden partililer düzenledikleri toplantı ile istifa nedenlerini açıkladı.

İSTEYİPTE AYRILAMAYANLAR DA VAR

Toplantıda istifa kararını almaları ile ilgili konuşan MHP eski ilçe başkanı Mehmet Bozkurt, "MHP'den ayrılıyoruz. Ayrılmamızın nedeni MHP İl ve İlçe Başkanı tarafından belediye başkanlığı için hazırlanması ve çalışmalara başlaması talimatı verilen Cavit Yıldırım'a yapılan haksızlıktır. Zira bütün kamuoyu araştırmalarında açık ara önde olmasına rağmen dayatma yapılarak bizi dikkate almamaları ve partimizin kazanacağı belediye seçimlerinin az olsun bizim olsun mantığı ile gözden çıkarılmasına tepki olarak MHP Kadın Kolları'nın tamamı, eski ilçe başkanı olarak ben, gençlik temsilcilerinin tamamı, şimdiki yönetimin bir kısmı aktif üyelerin yüzde 80'ni olmak üzere toplam 64 kişi istifa etmiştir. Partiden istifa etmemiş fakat bizim gibi tepki duyan arkadaşlarımızında olduğunu biliyoruz" dedi.

Öte yandan MHP'den istifa eden 64 kişinin dilekçeleri parti genel merkezine gönderildi.
 
Etiketler

Yorumlar

ahmet yılmaz :

hangi partiden olursan ol ama dik dur.

BÜLENT BİLGİN :

genel merkeze rağmen halkin çaresizliği mhp yi yükseltecek.ankara mhp nin önündeki en büyük takoz...

BASKIN :

bunlar kayikçi çikar peşi̇nde olanlardir. ayrilsalar ne yazar ayrilmasalar..vagondan bi̇raz eksi̇lme olur hepsi̇ o kadar!

savaş :

savaşa teskeresine mecliste destek veren mhp o gün milliyetçi ve vatan sever sempatizanların gözünden düşmüştür,akp=mhp

Kayıkçı kavgası! :

siyasi bir temeli yok ki,hizipler çatışması.

kadir :

genel merkez hala ülkücüleri̇ salak sanıyo

TC Genc :

umariz mhp den istifa edenler menfaatleri icin degil gercekler icin ayrildilar ve akilli bir gelecek secerek turkiye kurtulus icin var olurlar

Ayber Bey :

akepe'ye geçerler.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder