banner864

MHP'li Meral Akşener: HDP'nin barajı geçmesinin benim için mahsuru yok 13 Mayıs 2015, 14:32

MHP'li Meral Akşener, 7 Haziran seçimlerindeki baraj tartışmasıyla ilgili konuştu. Akşener, "HDP'nin barajı geçmesinde mahsur yok" dedi.
MHP'li İstanbul Milletvekili adayı Meral Akşener, katıldığı televizyon programında seçimler öncesi yaşanan baraj tartışmasına değindi.

Akşener, "HDP'nin barajı geçip geçmemesinin kendisi için bir mahsuru olmadığını" söyledi.

"Demokrasilerde her şeyi tartışabilirsiniz ama seçmenin iradesini tartışamazsınız" diyen Meral Akşener, Başkanlık sistemine yönelik anayasanın kesinlikle referanduma gideceğini halkın ise Başkanlığa onay vermeyeceğini de savundu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ddd k :

başka ne beklenebilirdi ki? düne kadar şehit cenazelerinde boy gösterip nara atanlar, pkk, hdp üzerinden bağıranlar küfürler yağdıranlar şimdilerde her şey olabilir mübah anlayışı içindeler. sonuçta siyaset için şehitleri, milli değerleri, örf adeti nasıl da kullandıklarını ayan-beyan ortaya koymaktan çekinmiyorlar... yuh diyorum size... vah diyorum sizin gibi düşünenlere... yazıklar olsun bu açıklamaları duyup ta arkanızdan yürüyenlere...

M.DEMİRBAŞ :

bu ne rahatlık hanımefendi ! sizi siyasete yükselten tansu hanım bile bunu söylemezdi her halde.

E. özaydin :

merak etmeyin meral hanim , amerika ve isral plani aynen uygulaniyor , secim sonuclarini basin aciklamiyor mu ? evet o halde hdp baraji gecmese bile gecirecekler

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder