banner864

MHP'ye saldırıda yeni gelişme 27 Ocak 2014, 11:12

MHP Esenyurt İrtibat Bürosuna yapılan saldırıların kamera kayıtları ortaya çıktı, görüntülerde saldırıya karıştığı iddia edilen kişi sokağa girerek elindeki sopayı arabanın altına atıyor. Olayla ilgili gözaltı sayısı 7'ye yükseldi.
Bir kişinin öldüğü MHP Esenyurt irtibat bürosuna yönelik saldırıyla ilgili kamera kayıtları ortaya çıktı. Görüntülerde saldırı sonrası bir kişi elindeki sopayı arabanın altına atıyor. Daha sonra kendi arabasına binen zanlı, olay yerinden uzaklaşıyor. Hemen öncesinde saldırganların kullandığı ileri sürülen kırmızı bir arabada da aynı sokak içerisinde olay yerinden uzaklaşıyor. 

Esenyurt'ta dün meydana gelen olayda bir kişi hayatını kaybetmiş 5 kişi de yaralanmıştı. Polis tarafından olaydan sonra başlatılan soruşturmada polis önce olaya karıştığı tespit edilen biri yaşı küçük, 4 kişiyi gözaltına almıştı. Bu kişilerin ifadesi doğrultusunda öğle saatlerinde 3, yaşı küçük şüphelinin de yakalanmasıyla gözaltı sayısı 7'ye yükseldi.ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

m.cenap aytepe :

failler bulunup cezalandırılmassa çok tehlikeli bir süreç başlar amaç iç karışıklık çıkarmak suçsuz insanları birbirine düşürmektir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder