banner864

Milli Merkez kararını açıkladı 24 Mart 2014, 00:04

Ankara Büyükşehir Belediyesinde CHP'nin adayı Mansur Yavaş'ı, Çankaya ilçesinde ise İşçi Partisi'nin adayı Profesör Doktor Zafer Kars'ı destekleme kararı aldı.
Milli Merkez, Ankara Büyükşehir Belediyesi seçiminde CHP'nin adayı Mansur Yavaş'ı destekleyecek. Çankaya ilçesinde ise İşçi Partisi'nin adayı Hamit Zafer Kars'a destek verecek.

Kararı Milli Merkez Ankara temsilcisi Ufuk Söylemez açıkladı. Çayyolu'nda yapılan Milli Merkez toplantısında konuşan Söylemez, oylarını yurtsever adaylara vereceklerini söyledi.

300’ e yakın kişinin katıldığı toplantıda konuşan Söylemez, hem AKP'ye hem de cemaate karşı mücadele edeceklerini belirtti.

Toplantıda İşçi Partisi Çankaya adayı Profesör Doktor Hamit Zafer Kars da konuştu. Kars, Türkiye’de bağımsızlığın, ekonominin ve üretimin çöktüğünü belirtti. İşçi Partisi olarak Milli Güç Birliği ile yurttaşların beklentisinin karşılanacağının altını çizdi.

Toplantıda konuşan İşçi Partisi Genel Başkan Yardımcısı Emekli Tümgeneral Naci Beştepe, Atatürkçü, laik, dürüst belediye başkanlarının olmasını gerektiğini ifade etti.

Çağla Atlı Akkuş
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

mustafa cenap :

milli merkezin kararları tarihidir kutludur

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder