banner864

Milliyetçi, Halkçı, Sosyalist Vatan için İşçi Partisi'ne katıldı 13 Şubat 2015, 20:40

Milli Birlik Hükümeti kurultayına iki gün kala İstanbul'da da İşçi Partisi'ne katılımlar oldu. Vatan Çözümü için İstanbul'da bir araya gelen isimler, bir basın toplantısıyla duyuruldu. İşçi Partisi İstanbul İl Başkanı Erkan Önsel, "Türkiye'yi birleştirmeye devam edeceğiz" dedi.
Düne kadar çok farklı kuvarlarda mücadele yürüttüler. Bugün ise "önce vatan" diyerek omuz omuza verdiler, İşçi Partisi'ne katıldılar.

İşçi Partisi'nin olağanüstü kurultayına iki gün kala, İstanbul'da partiye yeni üye olan isimler kameraların karşısına geçti. Yeni üyeler, neden bir araya geldiklerini anlattı.

Katılımlar bu isimlerle sınırlı değil. Sigortacısından denizcisine, ev hanımından profesörüne her kesimden yurttaş, "çözüm İşçi Partisi" dedi, elini taşın altına koydu.

İstanbul'da partilerine katılan milli mücadele öncülerini basına tanıtan İl Başkanı Erkan Önsel, "Türkiye'yi birleştirmeye devam edeceğiz" dedi. 

15 Şubat için İstanbul tüm ilçelerinden otobüs kaldıracaklarını duyuran Önsel tüm yurtseverleri Vatan çözümü için birliğe davet etti. 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar