banner864

MiT CHP'yi yalanladı! 20 Şubat 2015, 19:28

CHP'nin, "Hükümet aleyhimizde haber yaptırmak için MİT'te operasyon ekibi kurdu" iddiasıyla ilgili teşkilattan açıklama geldi. İddiaların asılsız olduğu belirten MİT açıklamasında yasal yollara başvurulacağı ifade edildi.

MiT CHP'yi yalanladı! paylaşan: ulusalkanal
 CHP, F tipi örgütle işbirliğine ilişkin iddiaları bu sözlerle yalanladı, MİT'ten açıklama geldi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve parti sözcüsü Haluk Koç'un gündeme taşıdığı, "MİT'te operasyon ekibi kuruldu" iddiası yalanlandı.
MİT'ten yapılan açıklamada, "Son günlerde bazı basın yayın organlarında yer alan ve Milli İstihbarat Teşkilatı ile çalışanlarını hedef alan iddialar tamamıyla asılsızdır" ifadesine yer verildi. 

Açıklamada, MİT'in demokratik hukuk devleti esaslarına göre çalıştığı savunuldu. Kendisine kanun ve mevzuatla verilen görevler dışında herhangi bir faaliyette bulunmadığı ifade edildi. MİT'in bu iddialarla ilgili suç duyurusu yapacağı da vurgulandı.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

daha bitmedi :

daha bitmedi, cemaat daha önce de vardı kim başa bela etti. akp. eee. sen çıkınca can tatlı da çıktıktan sonra çakma bir özürle süt liman, değişen ne? her gün bir genç cumhura hakaretten içeriye alınıyor. suriyeye eğit donata devam, talana devam.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar