banner864

MİT TIR'ları soruşturmasında yeni gelişme 07 Mayıs 2015, 11:43

MİT TIR'larının durdurulması ile ilgili soruşturmada haklarında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılan savcılardan Özcan Şişman ve Süleyman Bağrıyanık yakalanarak Tarsus'a götürüldü. Eski özel görevli savcılardan Şişman, Tarsus Adliyesi'nde hakim karşısına çıkarılmayı bekliyor. Savcı Aziz Takçı Zonguldak adliyesine teslim oldu. Savcı Ahmet Karaca ise ikametlerinde bulunamadı
MİT TIR'larının durdurulmasıyla ilgili soruşturmada haklarında yakalama kararı verilen savcılardan Özcan Şişman ve Süleyman Bağrıyanık gözaltına alınarak Tarsus'a götürüldü.

Emniyet Müdürlüğü'ndeki işlemleri tamamlanan eski özel görevli savcı Özcan Şişman sabah saatlerinde Tarsus Adliyesi'ne sevk edildi. Şişman, tutuklama talebiyle hakim karşısına çıkarılacak.

Antalya'da gözaltına alınan eski Adana Cumhuriyet Başsavcısı Süleyman Bağrıyanık da hava yolu ile Tarsus'a götürüldü. Bağrıyanık, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.

Savcı Aziz Takçı Zonguldak'ın Kozlu ilçesinde teslim oldu.

MİT'e ait TIR'ların durdurulmasında görev alan eski özel görevli savcılar Ahmet Karaca ise ikametlerinde bulunamadı. Savcı Karaca'nın evine giden Gaziantep Emniyet Müdürlüğü ekipleri savcıya ulaşamadı.


ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar