banner864

Muazzez İlmiye Çığ'dan Vatan Partisi'ne mesaj 26 Şubat 2015, 11:01

Muazzez ilmiye Çığ, Vatan Partisi Genel Başkan Danışmanlığına seçilmesine teşekkür etti: "Bu yaşıma kadar hiçbir partiye girmemiştim. Bu partinin, uçurumda olan ülkemizin kurtuluşu olacağı kanısındayım." 

GÖREV BENİ ONURLANDIRDI
Sümerolog Muazzez İlmiye Çığ, kendisini Vatan Partisi Genel Başkan Danışmanlığına seçen Merkez Yönetim Kurulu'na (MYK) teşekkür etti. Partinin Ankara Arena Spor Salonu'nda geçen hafta gerçekleştirilen olağanüstü kurultayına da katılan Muazzez İlmiye Çığ, Vatan Partisi'nin Türkiye için umut olduğunu söylemiş, öncüleri partiye destek vermeye çağırmıştı. Önceki gün de Vatan Partisi Başkanlığına bir teşekkür mesajı gönderen Çığ, şu ifadeleri kullandı:

"21 Şubat 2015 tarihli Aydınlık gazetesinde "Vatan Partisi Başkanlık Danışmam" olduğumu okuyunca çok mutlu oldum. Bu yaşıma kadar hiçbir partiye girmemiştim. Yer kapma çabasında olmayacak dürüst kimselerin kurduğu bu partinin, uçurumda olan ülkemizin kurtuluşu olacağı kanısındayım. Beni bu danışmanlığa uygun görerek onurlandıran Partimiz Başkanı Sayın Doğu Perinçek'e ve MYK üyelerine teşekkür eder, bütün görev yüklenenlerin başarılı olması dileği ile en içten saygılarımı sunarım."

AYDINLIK

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar