banner864

Muhabiri vurdular, mikrofonu kameraman aldı 31 Mayıs 2014, 21:02

Polis, Ankara'da UlusaPolis geleneği bozmadı. Her eylemde Ulusal Kanal ekiplerini hedef alan polsiler, bu kez de Kızılay'daki müdahale sırasında, Ulusal Kanal muhabiri Aykut Karadağ'a biber gazı sıktı. Yaklaşık 30 santimetre mesafeden sıkılan gaz nedeniyle baygınlık geçiren Karadağ hastaneye kaldırıldı.l Kanal'ı hedef aldı

Muhabiri vurdular, mikrofonu kameraman aldı paylaşan: ulusalkanal
Başkent Ankara'daki eylemlere müdahale sırasında Ulusal Kanal hedef alındı. Polis, Ulusal Kanal Ankara Bürosu Muhabirlerinden Aykut Karadağ'ın yüzüne çok yakın mesafeden birber gazı sıktı.

Olay Sakarya Caddesi'nde meydana geldi. Çevik kuvvet polisleri, bir kadını darp etti. Bu sırada Ulusal Kanal ekibi olay anını görüntüledi. Ulusal Kanal kamerasının kayıtta olduğunu fark eden polisler Muhabir Aykut Karadağ’ın yüzüne yaklaşık 30  santimetre mesafeden biber gazı sıktı.

Karadağ olay yerindeki yurttaşlar tarafından kurtarıldı.

Muhabirimize yardım etmek isteyen gazetecilerin olduğu bölgeye de gaz fişeği atıldı. Diğer basın mensupları da yaralanmaktan son anda kurtuldu.

Çankaya Belediyesi revirine kaldırılan Aykut Karadağ bir süre baygınlık geçirdi. Revirdeki tedavinin ardından ise "göreve devam" dedi.ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

aynur kırma :

Gecmıs olsun onların baskıları bızı yıldırmaz yaşasın ışçi partısı

Özgür :

geçmiş olsun.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar