banner864

Muhalefet partilerinden fezleke tepkisi 06 Şubat 2014, 00:24

Muhalefet partileri, AKP’li 4 bakanla ilgili fezlekeler hakkında 40 gündür herhangi bir işlem yapılmamasına tepki gösterdi. Meclis Başkanı Cemil Çiçek ise, Adalet Bakanlığınca savcılığa iade edilen fezlekelerin meclise gönderileceğini bildirdi.
CHP Konya Milletvekili Atilla Kart ve MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural, bakanlar hakkındaki fezlekelerin akıbetini sordu. Kart, Adalet bakanının 40 gündür herhangi bir işlem yapmamasına tepki gösterdi.

MHP Grup Başkan Vekili Oktay Vural da fezlekelerin Adalet bakanlığında bekletilmesine tepki gösterdi.

Meclis Başkanı Cemil Çiçek, 4 bakanla ilgili fezlekelerin Adalet Bakanlığı'ndan savcılığa iade edildiğini söyledi. Çiçek özel bir televizyon kanalında yaptığı açıklamada, savcılığın fezlekeleri Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne göndereceğini bildirdi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Birol DEMIR E.Dz.Astsb. :

BU VICDANSIZ ADAMLARA, TURKIYE CUMHURIYETI BAKANI DEMEYE DILIM VARMIYOR!..MECLISTEKI MUHALEFET PARTILERINI SORUMLU DAVRANMAYA/HALKA KULAK VERMEYE VE BU HIRSIZLARIN PESINI BIRAKMAMAYA DAVET EDIYORUM..TARIKATLARLA/CEMAATLERLE/KARANLIK GUCLERLE DEGIL, EMEKCI/YOKSUL TURK HALKI ILE ISBIRLIGI YAPIN.AKSI HALDE SIZLERDE HALKIN ICINE CIKAMAZSINIZ!.....

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder