banner864

Muhalefetten 'paket' tepkileri devam ediyor 02 Ekim 2013, 21:15

Açılım ile ilgili önce muhalefet liderleri ardından milletvekilleri konuştu. CHP Milletvekili Emine Ülker Tarhan, demokratikleşmenin önündeki engel çocukların okuduğu andımız mıydı diye sordu. MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural de PKK’nın isteklerinin pakette yer aldığını belirtti
AKP-PKK ortaklığında yürütülen sürecin yeni paketine milletvekillerinden tepki geldi. CHP Ankara Milletvekili Emine Ülker Tarhan, "demokrasinin önündeki engel çocukların okuduğu andımız mıydı" diye sordu. Tarhan, iktidarın paketi şüpheli pakette benzetti.

Tarhan, paketin demokratikleşme için değil oyalama için açıklandığını ifade etti.

MHP Grup Başkanvekili Oktay Vural'ın da gündeminde açılım paketi vardı. Vural, paketin PKK’nın istekleri doğrultusunda hazırlandığını belirtti.

Vural, "paket bizim paketimizin kötü kopyası" diyen, CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu da eleştirdi.
 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Ataturk1 :

akp, ucurumdan asagi hizla dusmektedir, hazirladiklari paketler dah fazla yuk yaptigimdan daha kisa sureleri kalmaktadir cakilmaya. chp ve mhp'nin cakilip cakilmayacaklari hala partilerin baskanlarinin elindedir. halk, liderlerin izledigi yola bakarak karar verer veecektir chp ve mhp'nin ne olacagina.

Sevim erden :

merhaba, bop esbaskani ve akp cok agir suclar isliyor. onlari destekleyen suca ortak oluyorlar. emine ülker tarhan, chp`nin icinde paketimi caldilar diyenlerden, andimizin yasaklanmasina suskun kalanlardan hesap sormayacakmi. yeni chp`de vatanhainleri var. saygilarimizla erden ailesi

Timur :

türkiye cumhuriyetine savas açmis bir partiden nasil bir paket beklenebilir ki ?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder