banner864

Muharrem İnce'den dikkat çeken açıklama 25 Ağustos 2014, 12:10

CHP genel başkan adayı Muharre İnce de dikkat çeken açıklamalar yaptı. İnce, "Ulusalcıların adayı mısınız?" sorusunu, "Ulusalcılık tanımını beni küçültmek ve daraltmak için uyduruyorlar" sözleriyle yanıtladı.
Olağanüstü kurultayda CHP Genel Başkanlığı’na aday olan Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Habertürk Gazetesi'ne konuştu.

Kurultay çalışmalarını değerlendiren İnce, "Ulusalcıların adayı mısınız?" sorusuna yanıt verdi.

"ULUSALCILIĞI UYDURDULAR"

Bu tanımlama kesinlikle doğru değil. Partinin yenileşmesine evet, başkalaşmasına hayır. Ulusalcılık tanımını beni küçültmek daraltmak için uyduruyorlar.

"Kemal bey, solcuları sevmiyor, güvenmiyor ve uzak duruyor" diyen İnce, Deniz Baykal'a kurulan kaset komplosunun ardından partide yaşananları anlattı. İnce, Kılıçdaroğlu'nun vizyonu için değil popülerliği için genel başkanlığa seçildiğini savundu.

"POPÜLER DİYE SEÇİLDİ"


Baykal istifa etti. Grup toplantı salonuna gittik. Önder Sav çıktı, partinin ikinci adamı o ama çok kuvvetli. ''Kimse konuşmayacak, kendi göbeğimiz kendimiz keseceğiz, bu partiyi selamete çıkaracağız.'' O anda, kensisi de dahil kimi aday gösterseydi o genel başkandı. Ve Kılıçdaroğlu'nu seçti. Yanına gittim.''Abi niye beni göstermedin, niye o?'' diye sordum. O da "çok popüler" dedi.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Ülker kutlu :

ata'mızın kurduğu bir parti eğer bugüne kadar ilkeleri doğrultusunda hareket edebilseydi ülkemiz bugün bambaşka konumda olurdu.sn ince'ninde sn kılıçtaroğlundan hiç bir farkı yok.

mazlume korkutal :

Muharrem ince mecliste türbanı alkışlamadimı Ekmeleddine imza vermedim?vs Farkını Görememiyorum. CHP ye devrimci anlayış gerek. Uzun adam kısa adam muhabbetleri degil

cenap aytepe :

1950.den beri ecevit dönemi hariç chp.deki popilerlik işte türkiyeyi ne hale getirdi ortada muharrem bey genel başkanlığa bin defa laik ama fırsat vermezler ...ecevite fırsat verdiler ne oldu faşizmin kafasına dünyayı geçirdi .chp fetullahçı amerika ile işbirliği içinde yeni bir ecevite fırsat verirtlermi.

nermink :

bu chp'liler neden kendi önderlerini tanımıyor.atatürkçü olmayan birini,açılımcı,saçılımcı,referandumda hayır oyu isteyip kendisi oy kullanamayarak komik duruma düşen,politik yenilgisini kabul etmeyip halkı suçlayan ve önce tanrıkuluna sorsun oyunu kesinlikle demirtaş'a vermiştir.ondan sonra halka kızsın.

yilmaz yildirim :

eminim önder sav inda zamaninda kulagina fisildanmistir kemal kilicdaroglu ismi.

Emre ikan :

Ah su - Populerlik -

muharrem elçi :

bülent ersoy daha popülerdi.onu seçseydiniz ya.daha yüksek oy oranlarına ulaşmazmıydınız?

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar