Muharrem İnce'ye partisinden sert tepki! 19 Ağustos 2014, 00:32

Meclis'te CHP Genel Başkan Vekilliği görevinden istifa edip partisinin genel başkanlığına aday olduğunu açıklayan Muharrem İnce'ye parti içinden tepki geldi.

Genel Kurul'da yaptığı konuşmasında isim vermeden Kılıçdaroğlu'na "Bugün ne diye Erdoğan'a diktatör diyorsunuz. Ben ülkemde de partimde de diktatör istemiyorum" diyen İnce'ye partisinin genel başkan yardımcısı Veli Ağbaba'dan sert tepki geldi.

İnce'nin AKP'nin taşeronu olduğunu ifade eden Ağbaba, Twitter hesabından şunları yazdı: "Genel Başkanımıza ''Diktatör'' deme aklını sana her kim verdiyse ona git ve de ki " beni AKP'nin taşeronu yaptınız, çok utanıyorum" sonra da sus"Yorumlar

hayrettin sahin :

henüz degil ama diktatörlük emareleri var.akp nin tasaronluguna gelince ,kilicdaroglunun yönetimindeki chp bu görevi ziyadesiyle yapiyor.

Ahmet ÇİMER :

Muharrem beyi akşam CNN de izledim.Söylediklerine tamamen katılıyorum.Belki aday olmak için gerekli imzayı bile bulamayabilir Bütün bunlar bizleri şaşırtmaz.Defalarca yaşadık.kimse Devr kuşu gibi kafasını kuma gömmesin.Delegeleri ele geçirip orantısız bir seçim yapacaksınız sonra da parti içi demokrasiden bahsedeceksiniz.Parti tabanı olarak bizim yenilmekten artık sabrımız kalmadı.Kemal bey son derece dürüst bir insan hiç sözüm yok.Ama gerçeği görmek lazım.Zamanı geldiğinde her insan gereğini yapmalı.Aksi halde etrafında kimseyi bulamaz.

Hasan BASRİ :

eğerki chp kiliçdaroğlu ile devam ederse 2015 seçimlerinde hezimete uğrar, bu bir şanstır ve derhal ince genel başkan olmalidir, aksi halde bir çok chp li oy vermeyeceği gibi başka partilere yönelecek ve dolayisiyla akp yine ati alip üsküdari geçecektir.

Suleyman Donmez :

veli bey, ekmelttin bey'i ataturk cumhuriyetine cumhurbaskani adayi olarak sunan kilicdaroglu ve onunla ayni gorusunu savunan sizler asil akp'ye tesaronluk yaptiniz ve halen yapiyorsunuz.

sahan karaman :

sayin kilictaroglu tabiki bir dictator deyil durust ve democrat bir insan ama cok yetersiz kaliyor degisim sart halk partisinde

Mehmet YURDAKÖK :

Ana muhalefet partisi iktidarın bir nevi yedeğidir.Halk sanırım bu kadrolarla ve bu politikayla iktidara layık görmüyor.Genel Başkanın bu kanıyı düzeltmesi gerekiyor.

demet öz :

Kemal Kılıçdaroğlu ndan basbakan olmaz cunku adamda yalan dolan hirsiz tipi yok adam durust o yuzden kazanamaz dunya serefsizlerin dunyasi sene cok seviyoruz kemal Kılıçdaroğlu

Ayse suyun :

i̇nsana hizmet icin insan sevgisi sart. muharrem incedede bu cevher var

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar