banner864

Murat Gezici: Vatan Partisi'nin oy oranı yüzde 8 olarak görünüyor 17 Nisan 2015, 19:31

Vatan Partisi baraja dayandı. 7 Haziran seçimlerinde iddialı olan Vatan Partisi'nin barajı aşmasına ramak kaldı. Anketlerden çıkan sonucu Gezici Araştırma Şirketi Başkanı Murat Gezici açıkladı. Gezici, son yapılan anketlerde Vatan Partisi'nin oy oranının yüzde 8 olduğunu belirtti.
15 Şubat'ta yaptığı olağanüstü kurultayla iddiasını bir kez daha ortaya koyan Vatan Partisi, bu kez seçim anketlerindeki çıkışıyla göze çarptı. Gezici Araştırma Şirketi'nin anketine göre "Gülümse Türkiye" sloganıyla seçimlere hazırlanan Vatan Partisi barajın eşiğinde.
Açıklama Gezici araştırma şirketi başkanı Murat Gezici'den geldi. Gezici, yapılan anketlerde, seçimlere 51 gün kala Vatan Partisi'nin oyunun yüzde 8 olduğunu belirtti. 

Gezici'nin açıklamalarına göre, 2014'teki Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde sandığa gitmeyenlerin oranı yüzde 26. Yüzde 26'lık dilimde yer alan seçmenin yüzde 15'i ise Vatan Partili.

ulusalkanal.com.trYorumlar

esra karacan :

oyumu chp'ye vermeyi düşünüyordum. bildiğiniz gibi, herkesin vermek istemeyerek akp karşısında tek güç olarak gördüğü için. ama artık bu koltuk sevdalılarına, bu konuşmaktan başka bir iş yapmayan iş bilmezlere, adam gibi muhalefet yapamayanlara oyum yok. ben de vatan partisine oy vereceğim bu seçimde. artık oyum boşa gitmesin diye beni temsil etmeyen bir partiye oy vererek akp'nin ekmeğine yağ sürmek istemiyorum. vicdanımın rahat ettiği, kendi düşünceme uygun bir partiye oy vereceğim

MÜBERRA GÜN:

onlar % 8 diyorsa kesin 2 katıdır... gülümse türkiye

mahir yavuz :

vatan partisi geliyor

öner anıl :

milli demokratik devrim için oylar vatan partisine!

MURAT GÖÇER :

70 mi̇lyonda 1 oy alsa da oyum vatana

osman nihat :

oyum vatan partisine

ercan :

vatan büyüyor.oyum vatan'a

zafer mayuncur :

chp li olmak bir ayrıcalık tır.bu ayrıcalık bilinci ile gerçekten chp li olan bir vatandaş bu saatten sonra asla chp ye oy veremez,vermemelidir.aynı şekilde mhp li olan vatandaşlarımızda mhp ye oy veremez vermemelidir.tek oyum var oda vatana.vatanıma gerçek manada en çok sahip çıkan vatana.oyum vatan partisinin. ve böyle giderse göreceğim son seçime kadarda değişmeyecektir.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder