banner864

Muzaffer Tekin'den mektup var 14 Şubat 2014, 21:43

Pankreas kanseriyle savaşan Ergenekon tutuklusu, Emekli Albay Muzaffer Tekin, hasta yatağından Türkiye'ye seslendi, "Hastalığını sakladığını çünkü af değil aklanmak istediğini" söyledi. Albay Tekin, en büyük arzusunu ise "Türkiye'yi dönüştürmek için yapılan tertiplerin tekrarlanmayacağı, özgür günlere ulaşmak" olduğunu belirtti.
Silivri Cezaevi'nde pankresas kanseri olan Kıbrıs gazisi emekli Albay Muzaffer Tekin hasta yatağından Türk Milleti'ne seslendi, "af dilenmiyorum" dedi.

4'üncü evrede pankres kanseri teşhisi konulan ve Çapa Tıp Fakültesi'nde tedavi altına alınan Tekin, Ulusal Kanal'a yazdığı mektupta "aklanarak tahliye olmak istiyorum" dedi.

"Tutukluluğum döneminde rahatsızlığımın ön plana çıkmasını istemedim, gelinen nokta benim kontrolüm dışında gelişmiştir. İçinde bulunduğum durumun bir af konusu yapılmasını istemiyorum"

Tekin, 2 kez ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çaptırıldığı Ergenekon kararlarının ardından rahatsızlandı. 4.5 ay hastane hastane dolaştırılan Tekin, "sağlık sorunlarıyla gündeme gelmemek için" bu süreci kamuyoundan gizledi.

Kendisine destek olan herkese teşekkür eden Tekin, mektubunda en büyük arzusunu anlattı.

"En büyük arzum, şer odaklarının yıllarca, bizler üzerinden Türkiye Cumhuriyeti'ni dönüştürmek için yaptıkları tertiplerin bir daha asla tekrarlanmayacağı, laik, demokratik, sosyal, hukuk devletinde huzur ile yaşayacağımız özgür günlere ulaşmaktır"

İşte kendi el yazısından o mektupulusalkanal.com.tr

Yorumlar

ahmet :

tanrı şifa versin.

Erem TÜMERK :

Sevgili Kardeşim Muzaffer, Umarım bu haklı davadan adın gibi MUZAFFER çıkarsın. Bu rezil, insan bile demeye layık olmayanlara karşı sen ve senin gibi yüzlerle ifade edilen vatan sevdalılarının verdiği kutsal mücadelenizde daima sizlerle bir olmaya çalıştık gönlümüzün gücümüzün yettiğince. Allah daima sizin gibi vatan sevdalılarınla beraber olsun. Sizler daima gönlümüzdesiniz. Sevgilerimiz ve dualarımızın daima sizlerle birlikte olduğunu bilmelisiniz.

Sabahat TUNCA :

Rahmetli Aykut cum da her zaman sizin gıyabınızda ne kadar cesur, mert, vatanı uğruna gözünü kırpmadan canını feda edecek kadar yürekli, kıbrıs fatihi diye bahsederdi. Her zaman arkanızda oldu. Sizi çok severdi. Eşi olarak bilmenizi istedim. Acil şifalar diliyorum Selamlar-Saygılar Sabahat TUNCA

Namık TÜMER :

SEN Kİ DONDURUCU SOĞUKTA SIRTINDAN ÇIKARIP YARİ ÇIPLAK YALINAYAK OLAN GARİBE VERDİĞİN PALTONUN VE SANA ABİ ALLAH RAZI OLSUN DİYEN AĞIZLARIN DUALARININ KARŞILIĞINI ALLAH SANA ÖMÜR VEREREK ,SEN BUNA LAYİK OLACAKSIN.1974 SENESİNDEKİ MİLLİYET GAZETESİNDEKİ MUZAFFER TEĞMENİM.SENİ ÇOK SEVİYORUZ.

Mustafa Arslankurt :

aslanlar aslanı yiğitler yiğidi kardeşim,sana bu kumpası kuran tırnağın olamıyacakların yakasını, iki cihanda da bırakmayacağız.

akın akkaynak :

sen gururumuzsun...

Necip GÜVENER :

Dualarımız ve gönlümüz seninle. Tanrı doğruların ve kahramanların yanındadır. Haksızlık yapanların belasını verir.Seni yürekten seviyoruz.

Salih AKYILDIZ :

Canım kardeşim acil şifalar diliyorum.Sen güçlüsün ,ALLAH'ın izniyle rahatsızlığını yeneceğine inanıyorum.İnşallah görüşeceğiz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder