banner864

Nazlı Ilıcak, CHP yolunda 25 Ocak 2015, 20:33

Aydınlık gazetesi yazarı Sabahattin Önkibar önemli duyumlarını köşesine taşıdı.

Önkibar yazısında, CHP tarafından "Nazlı Ilıcak’ın adaylığı noktasında F tipi örgüte Bursa’dan liste başı sözü verilmiş." dedi.

Önkibar'ın "Nazlı Ilıcak, CHP yolunda" başlıklı yazısı şöyle:

Kemal Kılıçdaroğlu, üç gün önce kendini ziyarete gelen CHP heyetine şu anekdotu aktarır:

-”İsmet Paşa, Yaşar Kemal’e, tek kanatlı kuş uçmaz demişti. Biz yeni CHP’yi uçurmak yani çift kanatlı yapmak için merkez sağ isimleri aday yapacağız.”

Bu anlatılanı işitince başladık araştırmaya...

Birinci duyumum;
Kılıçdaroğlu Demirel’i yoklayıp destek talep etmiş.

İkinci duyumum;
F tipi Cemaat ile bu konuda tam bir mutabakata varmışlar ki, altını çizerek yazıyorum mesela Nazlı Ilıcak’ın adaylığı noktasında F tipi örgüte Bursa’dan liste başı sözü verilmiş.

Sırası ile Demirelci, Kenan Evrenci, Mehmet Yazarcı, Çillerci, Erbakancı, Tayyipçi olan ve Mesut Yılmaz’a da “Ben senin yalakanım” dediğine Sedat Ergin ve Yalçın Doğan’la beraber tanık olduğum Nazlı Ilıcak, Atatürk’ün CHP’sine değil ama Kemal Kılıçdaroğlu’nun Y-CHP’sine doğrusu pek yakışır.

Nazlı Ilıcak, Mehmet Bekaroğlu, Sezgin Tanrıkulu, Fikri Sağlar, Hüseyin Aygün, Binnaz Toprak ve benzerleri ile Y-CHP göreceksiniz uçacak ama arşa değil uçuruma!

Adnan Oktar da yakında bu ekibe dahil edilirse şaşırmayın!

ulusalkanal.com.tr


Yorumlar

Tanhu Kagan :

ataturk'un partisi chp'ye bundan sonra f-chp diyecekler! benden soylemesi!

mehmet :

vah vah 67 yaşında chp nin bu içler acısı durumunu da görmek varmış kaderimizde. yazık y-chp oy bunlarla i̇kti̇dar olacak ha..eğer bunlar i̇kti̇dar olsun var ya buradaki̇ i̇li̇mde chp kapisinin önünde 1000 takla atmazsam na mert olayim.

T.C. :

Ardadaşlar.Güvenilir kaynaktan aldığım bilgidir.rte nin listeye koymadığı garip davutoğlu da CHP den aday olacakmış.

yurttaş :

nagehan alçı,rasim ozan kütahyalı ,mehmet barlas vb gibi isimleride alsınlar o zaman kemal kılıçdaroğlu kesin iktidar olur.

zehra avci :

Ne yaparlarsa yapsinlar ilgilenmiyoruz yunanistan gibi bizde yurekli bir genc ariyoruz

SACİT ŞİMŞEK :

dün merve kavakçinin klavuzu olan bu kadindan chp yada kemal kiliçtaroğlu ne bekler ne umar h er telde oynayan bu kadin kendi menfatti neredeyse oraya gider sakin böyle bir hatayi chp yapmasin

korkut türk :

eeeeeeeee dersimli kemal bosuna ben dersimli kemalim dememis. baykaldan görevi aldi, en iyi sekilde devam ediyor.

melsa :

chp bu kafayla giderse kendi tabanından da olur. insanların görüşlerine ve inançlarına saygı duymanın göstergesi farklı görüşleri partide toplamak değil. insanların kılığıyla kıyafetiyle uğraşmamak, inançlarına dil uzatmamakla olur.kısacası insanların yaşam haklarına saygılı olun bu duruş tavır yeter saygınızı göstermek için...sizinle aynı düşüncede olmayan aynı dava için savaşmayan insanlarla birlikte savaşamazsınız.ilk sorunda sırtınızdan vurulursunuz.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder