banner864

Necati Doğru soruyor: Doğu Perinçek'e bu yüzden mi izin vermiyorlar? 17 Ocak 2015, 11:50

Sözcü gazetesi yazarı Necati Doğru, 11 gün sonra AİHM Büyük Daire'de görülecek olan İsviçre-Perinçek davasını köşesine taşıdı.

Doğru, Ergun Saral isimli okuyucusunun mesajına yer verdiği yazısının ilgili bölümü şöyle:

Okurum Ergun Saral yazmış: “Doğu Perinçek’in kendi davasına katılmak ve Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin en yetkili yargıçlarının gözlerinin içine baka baka “Tarihte Ermeni Soykırımı yapılmadı, bir trajedi yaşandı” diyebilmek için izin şu ana kadar çıkmadı. Perinçek, Strasburg’a gidemiyor. Acaba Doğu Perinçek’i çok düşünüyorlar; “Davayı kaybederse tutuklanabilir” bu yüzden mi izin vermiyorlar(!)”

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Dayı :

Hükumetin yapması gerekeni Say'ın perinçek yapıyor! Mualefet partileride Destek vermiyor! Ne kadar garip? Basın medyada vermiyor dillendirmiyorlar bu konuyu! Neden? Dogu perinçek ve partisi ön plana çıkar! Korkuyorlar bu korkular devletin çıkarlarının bile önüne geçmiş iş birlikçilerinin.

ali :

sayın perinçek bir vatan partisi gönüllüsü olarak sizi kutluyorum. bağımsız türkiye partisinin genel başkanı haydar baş ile görüşecek misiniz

Murat :

sayın hakkıcan küfür ve hakaret içeren yorumlar siliniyor veya hakaret içeren bölüm siliniyor. yasal sorumluluğunu alamıyoruz kusura bakmayın!

hakkıcan :

ooo yorumlar sansürlenip yayınlanıyor! maşallah ulusal kanal... sansürcü olduğunuzu öğrenmiş olduk..

Hakkıcan :

hayır, isviçre kaybederse nasıl avrupa'nın yüzüne bakarız sonra ne deriz onlara diye vermiyorlar izni

Güner-İzmir :

bu topraklardan bir ermenistan bir de kürdistan çıkarmak için büyük ortadoğu projesi adına vazifelendirilen yöneticiler ve fethullahçı hakimler hiç bu projeyi köstekleyen perinçek'e kendisini ve türkiye'yi savunsun diye izin verirler mi?

Kadri Yılmaz :

dogu peri̇ncek e izin cikmamasinin nedeninın dogu perincek in ulusalci olmasındandır akp +ychp+hdp koalisyonunun can dusmanı ulusalcilardır.dogu perincekin bu davada puan kazanmasına tahammulleri yok

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar