banner864

Necdet Özel'den Balyoz açıklaması 20 Haziran 2014, 11:49

Türk Ordusu'nu hedef alan davalardaki tavrı nedeniyle eleştirilerin odağı olan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'den de Balyoz değerlendirmesi geldi. Özel, komutanlar için perde arkasında çalıştığını iddia etti, "konuyu ilgili ve yetkili kişilerle paylaşmayı tercih ettim" iddiasında bulundu.

Türk Ordusu'nu hedef alan tertiplerdeki tavrı nedeniyle tepkilerin merkezinde yer alan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, Balyoz kararını değerlendirdi. "Tertiplere suskun kalmak" ile eleştirilen Özel, Yeniçağ Gazetesi'ne konuştu, perde arkasından çalıştığını ileri sürdü.

Özel, "Bazı yöneticiler kendileri ön plana çıkmayı hiç sevmezler, görüntü ve ses vermeden sonuç almaya çalışırlar" dedi.

Özel, göreve başladığında yargı sürecinin başlamış olduğunu belirtti. Orgeneral Özel, "konuyu ilgili ve yetkili kişilerle paylaşmayı tercih ettim" ifadelerini kullandı. Özel, "Yargılama sürecinin devam etmekte olduğunu biliyorum. Ümit ederim sonuçta çok güzel olur" diye konuştu.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

abrek :

aynı tayyip gibi konustun sen de.. gün geldi devran döndü, silah arkadaslarını sahiplenirmiş gibi yaptın simdi.. halbu ki o insanları sahipsiz bırakman, kumpasın savcısı olan tayyiple aynı tasın icine soktu seni paşa.. gecmiş olsun..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar