banner864

Necdet Özel'den ''yalnız değilsiniz'' açıklaması 02 Ekim 2014, 11:53

Genelkurmay Başkanı Necdet Özel; yurt dışındaki tek Türkiye Toprağı olan Suriye'deki Süleyman Şah Türbesi'nde görevli askerlere bayram mesajı gönderdi. Mesajda "Yüce Türk Milleti ve TSK'nın arkanızdda olmasının güvenini hissedin. " ifadeleri kullanıldı.
Genelkurmay Başkanı Necdet Özel, Süleyman Şah Saygı Karakolu'nda görev yapan askerlerin bayramını kutladı.

Karakolun yurt dışındaki tek vatan toprağı olduğu vurgulanan mesajda Özel, Suriye'deki askerlere, Türk Milleti ve TSK sizinle mesajı verdi.

Özel'in mesajının tamamı şöyle:

"Yurt dışında bulunan tek vatan toprağımız olan Süleyman Şah Saygı Karakolu'nun Değerli Personeli, Kahraman ve Fedakâr Silah Arkadaşlarım,

Bu bayram gününde, sizlere tevdi edilen görevi çok kritik bir dönemde layıkıyla yerine getirmektesiniz. Bundan sonra da aynı esaslarla, ecdadımıza yakışır şekilde görevinizi başarıyla yerine getireceğinize, Yüce Milletimizi ve Türk Silahlı Kuvvetlerini başarıyla temsil ederek, onur ve haysiyetini koruyacağınıza olan inancım tamdır.

Unutmayınız ki, sizler orada yalnız değilsiniz. Arkanızda Yüce Türk Milletinin, 76 milyon yurttaşımızın olduğunu unutmayınız. Gözümüz, kulağımız ve gönlümüz hep sizlerle beraberdir. Sizden gelecek tek bir haberle, Silahlı Kuvvetlerimizin anında yanınızda olacağının güvenini içinizde hissedin.

Süleyman Şah Saygı Karakolunda, vatana adanmışlık ruhuyla kenetlenmiş olarak görev yapan Türk Silahlı Kuvvetlerinin siz fedakâr ve kahraman mensuplarının ve aile fertlerinin bayramını en içten duygularımla kutluyor, huzur ve esenlikle nice bayramları sevdiklerinizle birlikte geçirmenizi temenni ediyorum.

Hepinizin gözlerinden öpüyorum."

Yorumlar

Coskun :

Ey özel bey sen ecdadına yakışır şekilde görevini yerine getiriyormusun???

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder