banner864

Necdet Özel'e devre tepkisi 10 Ekim 2013, 20:00

Türk Ordusunu hedef alan tertiplere sessiz kalan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e devre arkadaşından sert tepki geldi. 1969 Harp Okulu mezunu Eyyüp Sabri Gürsoy, "Artık 69 devresiyim diyemiyoruz" sözleriyle devre arkadaşı Necdet Özel'e isyan etti.
 Ergenekon ve Balyoz tertiplerine sessiz kalan Genelkurmay Başkanı Necdet Özel'e devre arkadaşı Eyyüp Sabri Gürsoy'dan sert tepki geldi. Gece Raporu'na katılan Gürsoy, Özel'i eleştirdi
.
Gürsoy, Genelkurmay Başkanı olmasından gurur duydukları Orgeneral Özel'in kendilerini hayal kırıklığına uğrattığını belirtti.

Orgeneraller Necdet Özel, Hayri Kıvrıkoğlu, Yalçın Ataman ve Ahmet Turmuş'un devre arkadaşı olduğunu anlatan Gürsoy, dört komutanı sürece sessiz kalmakla suçladı.

Eyyüp Sabri Gürsoy, devre arkadaşı Necdet Özel'e "Ne yaptınız" diye sordu.

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

kerem anafartalar :

ben bir vatandaş olarak ona genelkurmay başkanı bile diyemiyorum yazıklar olsun silah arkadaşlarınızı bu kadar sahipsiz mi bıraktınız

sydneyden turan :

sevgili ulusal kanal eger mumkunse bu ozelin resmini yayinlamayin o yuzu gorunce o makama yakismayan zavalli bir asker icimi acitiyor..

Kenan ozdemir :

ne yapsin adam ? ilker basbugun basina gelenleri gordu. ayni sey kendi basinada gelebilir korkusuyla tayip erdoganla iyi gecinmeye calisiyor.

MURAT :

ne yaptiği açik değilmi? akp ve tayyip ne diyorsa onu yapmiştir...

afaterdoan :

Sıra diyanet işleri baskaninda Kosovada bir askeri birlik denetleyerek izlenimleri kamuoyu ile paylasmali.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar