banner864

Nihat Genç Balyoz kararlarını işte böyle yorumladı 09 Ekim 2013, 12:02

Ulusal Kanal Program yapımcısı gazeteci-yazar Nihat Genç resmi Facebook hesabından Balyoz Davası’nda verilen kararları değerlendirdi.
İşte Gazeteci/yazar Nihat Genç’in Balyoz Kararları değerlendirmesi;


Ey Türkiye, akla hayala gelmeyecek en kötü şeyler olmuş ve bitmiştir, önce ordunuz sahte digital belgelerle tasfiye edilmiş, şimdi de, en yüksek yargı mercii bu sahte digital belgeleri ciddiye alıp uğursuz kararını vermiştir. Yargıtay'ın sahteliği kanıtlanmış bu yüzlerce digital belgeyi ciddiye aldığına göre artık bir hukuk'unuz da yok, hem de, her an cemaatin ajanların düzdüğü bir digital belgeyle herkes her an tehdit altındadır. Bu karar ayrıca demokratikleşme adı verilen paketin asıl maddesidir,

'En kara günü yaşıyoruz'

Türkiye hepinizin gözleri önünde tek tek kurumları adım adım ele geçirilerek işgal edilmiştir. Binlerce yıldır kök saldığımız topraklarda en kara günü yaşıyoruz. Tek şansımız çıkmayan canımızdır, hangi kanlı tezgahlar içinde olursak olalım, her hal ve şart içinde göğsümüzü siper etmeye devam edeceğiz..
 

ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

Turk :

yetenekli vatandaslarimizdan olmus komite insanlarimizi bilgilendirip organize, birlik inancla azimle yilmadan hurriyetimizi vatanimizin istikbalini geri almak, bircok aydin onderlerimiz mevcut bu sahislarin arkasina gecerek onlari vatananin vatandaslarin hurriyeti istikbali icin bizim liderlerimiz olmasi icin ikna edelim vatansever ataturk canlisi vatanseverler zaten bunu seve seve gonulden yaparlar akp ye boyle son verilir!

misafir :

Bagimsiz bir Türkiye için ne yapilmali bu konuşulmali

serkan acarel :

bu haber icin kisaca sunu söyleyebilirim, nihat abi sonsuza kadar hakli, akp ye kabak olsun, gercek türk gencligi akp yi resmen yikacak, bu kesin, korkmayin akp polis devletin den, eninde sonunda halk yenecek.

mehmet zobu :

akp ihanetinin bedelini nasıl ödeyeceğini bildiği için ikdidarı elden bırakmamak uğuruna her türlü tezgah ve hillelere girişecektir

sydneyden turan :

eyvah ki eyvah hukuk turkiyede yokmus bir bilene duyurulur.yinede geride kalan vatanseverler bu oyunu bozacak. selamlarimi yollar guzel gunler dilerim.

_xross :

“AKP ile anlaşarak TSK’yı kafesledik.” Henri Barkey (CIA’nın Türkiye uzmanı)

Cennet Turguttas :

Her ne pahasina olursa olsun birlesip onumuzdeki secimde akp yi devirmeliyiz.

güngör aslan :

Evet türkiye uyanma zamanı herkes kendine düşen görevini yapsın etrafınızdaki bilinçsiz kimse kalmasın herkesi örtülü gerçekler diyemicem artık herşeyi alalade yapıyorlar ve buna rağmen hala önünü göremeyenler var onların gözlerini açmalı ama gerçeklere sahte dünasından kafasını çevirmeli artık herşeye herkese kahrediyorum bu kadar kör gözlü olunmaz

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar