banner864

Nizam-ı Erdoğan 06 Kasım 2013, 09:46

Başbakan Erdoğan öğrenci evlerine yasa çıkarma mesajı verdi. Hem dünkü Meclis grup toplantısında hem de Finlandiya gezisi öncesi öğrenci kız ve erkek öğrencilerin aynı evde kalmasına izin vermeyeceklerini söyledi. Erdoğan, kendisine sorun soran kadın gazeteciyi "siz kızınıza böyle bir şeyi uygun görüyorsanız hayırlı olsun" dedi.
Başbakan Erdoğan dünkü Meclis grup toplantısında anayasayı bir kez daha çiğnedi. Erdoğan, Anayasada yer alan konut dokunulmazlığını hiçe sayarak öğrenci evlerine müdahele edileceğini söyledi.

Başbakan Finlandiya'ya doğru yola çıkmadan önce bir daha öğrenci evleriyle ilgili konuştu. "Kız erkek bir arada evlerde kalınmasına müsade etmeyeceklerini" söyledi.

Erdoğan, evlerin nasıl denetleneceğini soran kadın muhabiri de azarladı.

Öğrenci evlerine müdahale konusunda "yasal düzenleme" yapmayı gündeme getiren Başbakan, Valiliklere de "evlere müdahale edin" çağrısı yaptı.

ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

Cem Böke :

Bu duruma alkış tutucak zihniyette vatandaşlarımız mevcut. Biz birlik olmadığımız sürece evimizin yedek anahtarlarına kadar alırlar.

serkan acarel :

... seviyeli, dürüst, ileri görüslü, gercek müslüman bir insan, baska bir insani azarlamaz. maalesef bu özellikler böyle insanlarda (padisahimiz!) cok az bulunuyor.

Saban Capulcu :

nerdeyse unutuyordum. bu adam taaaa 1500 veya 5000 yil gerilere gidiyor. nasilmi? adam kafayi kavime takmis. yani t.c.devletini kavim olarak görüyorda ondan. yoksa vahiy falanmi geliyor?

Erdogan Özaydin :

o ülke dahilinde yasayan 7 den 70 kim hukuk güvencesinin oldugunu söylüyorsa , bir adim öne ciksin, adamin agzindan cikan her söz mü ? benim ülkemin hukuku,

Saban Capulcu :

olmadi olacak, bir kanun cikarinda bari kizlarimiza bekaret kemeri uygulansin. erkeklerimizde hadim edilsin. valla bunlar bu kafa ile bunuda yaparlar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar