banner864

Nusret Güner oyunun rengini açıkladı 03 Şubat 2014, 20:19

Tertiplere tepki için istifa eden Donanma Komutanı Nusret Güner'den İşçi Partisi İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Levent Kırca'ya destek geldi.

Twitterdan siyasi tercihini açıklayan Emekli Oramiral Güner, "İstanbul Belediye Başkanlığı için,mevcut adaylar arasında benim adayım Sayın Levent Kırca'dır" dedi.

CHP adayı Mustafa Sarıgül'ü eleştiren Güner, "Benim için Sarı, Kırmızı Gül farketmez; X Mafya'ya göz kırpan, benim 1000 oyumun 1'ini bile alamaz" ifadeleriyle cemaat tartışmalarını hatırlattı.

Eski Donanma Komutanı, CHP'nin güç birliği ile ilgili tavrını da eleştirdi. Güner, "Güç birliği yapalım diyenler, parantez içinde mutlaka bizim Parti'de yapalım deyince, inandırıcı olmuyorlar" dedi.

Nusret Güner, İşçi Partisi Adayı Levent Kırca'nın dürüstlüğünden şüphe duymadığını açıkladı.

“Levent Kırca'nın dürüstlüğünden şüphem yok, ama diğerlerinin dürüstlüğünden şüphem var! Hatta, bazılarının abdestlerinden şüphe duyuyorum.”
 
ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

MUHARREM ELÇİ :

yerel seçimlerde 'oyum boşa gider' korkusuyla işçi partisine oy vermeyenler umarim baraj korkusuyla da genel seçimlerde de ayni şeyi yapmazlar.çünkü işçi partisinin şu anki potansiyeli yüzde 20 nin üzerinde.buna eminim.halk iktidara gelmek üzere...

mahmut çevik :

oyum iş partisine

sydneyden turan :

benim oyumda sevgili kirca ama ah o chp yokmu hala insanlari uyutabiliyor. yolun acik olsun kirca

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar