banner864

O aday adayı konuştu: Erdoğan isterse... 18 Kasım 2013, 17:39

Yerel seçimlerde AKP’den aday adayı olan Satılmış Erdoğan, Başbakan isterse ismimi değiştirmeye hazırım açıklamasında bulundu.
Yozgat İlinde AKP’den Belediye Başkan aday adaylığını açıklayan harita mühendisi Satılmış Erdoğan çok tartışılacak açıklamalarda bulundu. “Başbakanımız isterse, 45 yıldır gurur ve şerefler taşıdığım ismimi değiştirmeye hazırım” diyen Satılmış Erdoğan şunları ifade etti.

"Son günlerde yerel ve ulusal basında, sosyal medyada adım ve soyadımla ilgili hoş olmayan karalama kampanyalarıyla karşılaşıyorum. Benim adım Satılmış, soyadım Erdoğan. Annem ve babam bana bu ismi koymuş ben de gururla taşıyorum. Adım Allah'a adanmış anlamını taşıyor. Soyadıma gelince, bir dünya lideri sayın başbakanımızın soyadıyla aynı. Bunun için de mutlu ve gururluyum. İsmim ve soyadım kullanılarak partim ve başbakanımıza karşı saygısızlık yapılıyor. Eğer başbakanımız isterse, 45 yıldır gurur ve şerefle taşıdığım adımı değiştirmeye ve sayın başbakanımızın vereceği ismi almaya hazırım.

İsmin temsil olduğunu ifade eden Satılmış Erdoğan, Adımı ve soyadımı malzeme edeceğinize Yozgat'a neler yapacağımıza, hazırladığımız projelere bakarak konuşalım dedi. Yozgat AKP'de Satılmış Erdoğan ile birlikte 10 belediye başkan aday adayı olduğu öğrenildi."


 
ulusalkanal.com.tr
Etiketler

Yorumlar

refika aranca :

çuk oturdu bu isim lütfen değitirme satılmış efendi

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar