banner864

“O eğlencelerin tamamı iptal edildi“ 29 Ekim 2014, 05:14

AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Beşir Atalay, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.
AKP Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Beşir Atalay, Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısının ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Yerel Yönetimler Başkanlığı'nın belediyeler tarafından düzenlenecek 29 Ekim kutlamalarına yönelik bir genelge hazırladığını dile getiren Beşir Atalay, "Bir yandan yarın Cumhuriyet Bayramı. Cumhuriyet Bayramı'na böyle bir olay ve üzüntü ile giriyoruz. İnşallah vatandaşlarımız kurtarılır ve üzüntümüz büyümez. Cumhuriyet Bayramı sebebi ile bazı yerlerde kutlamalar eğlenceler vardı. O eğlencelerin tamamı şu an iptal edildi. Ülke genelinde Cumhuriyet Bayramı kutlamalarına tabi hepimiz katılacağız" ifadelerini kullandı.

İSTANBUL'DAKİ HAVAİ FİŞEK, IŞIK VE LAZER GÖSTERİLERİ İPTAL

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin yarın akşam Boğaz'da yapacağı havai fişek, ışık ve lazer gösterileri Karaman'daki maden kazası nedeniyle iptal edildi.

Büyükşehir'den yapılan yazılı açıklamada, "İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin düzenlediği Cumhuriyet Bayramı 91. yıldönümü kutlamaları Havai Fişek, Işık ve Lazer Gösterileri Karaman'da meydana gelen maden faciası nedeniyle iptal edilmiştir" denildi.


ulusalkanal.com.tr

Yorumlar

H.Öztürk :

Vatan bu hainler ile bir yere varamaz. İstediklerine üzüldüm, istemediğin e olur öyle şeyler diyen bir hükumet olamaz!

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder