banner864

O hakim tartışmayı alevlendirdi 01 Temmuz 2014, 13:24

Cumhurbaşkanlığı görevi sona erecek olan Abdullah Gül'e yargı yolu açılabilir. Kayıp Trilyon davasında Abdullah Gül hakkında verilen takipsizlik kararını kaldırarak "yargılansın" diyen eski Sincan Hâkimi Osman Kaçmaz, eski tartışmayı tekrar alevlendirdi.
Görev süresi Ağustos ayında sona erecek olan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, hâkim karşısına çıkabilir. Nedeni ise "Kayıp Trilyon Davası".

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'ün ''Kayıp Trilyon'', Başbakan Erdoğan'ın da ''Şehit ve kelle'' davasından yargılanması yönünde kararlara imza atan, eski Sincan hâkimi Osman Kaçmaz'ın attığı tweet, eski tartışmayı alevlendirdi.

Kaçmaz sosyal paylaşım sitesi hesabından yaptığı açıklamada, "Recep Tayyip Erdoğan cumhurbaşkanı olacağı, Abdullah Gül ise Cumhurbaşkanlığı sona erdiği için önceden işlediği suçlardan yargılanacak. Kaçış yok Allah büyük..." ifadelerini kullandı.

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

ALİ UÇAR :

erbakan ceza aldi bu zat onun suc ortaği deği̇lmi̇ydi̇ zirhli koruma süresi̇ sona eri̇yor i̇nşallah si̇li̇vri̇ye yolu düşer

selahattin sargın :

haysiyetli insanlar bir şuçu yoksa gider mahkemeye yargılanır aklanır gelir başı dik insan içine çıkar.bu günlerde böyle haysiyetli insanları mumla arar olduk.avrupa ve uzak doğuya kaptırdık bu güzelim özelliğimizi.meclisi öyle bir dzany ettikki kanunlar suçu ortadan kaldırıyor aklama müessesi haline getirdik.milletvekillerini kaldır indir makinası haline getirdik.yazık meslisin saygınlığı sıfırın altına indi.

Ahmet ekinci :

Birgün herşey normale dönecek fakat o gün çok geç olacak.

yılmaz aydın :

sedye kirlenmesin gibi bir komplekse sahibiz sıradan vatandaşlar olarak, hakkımızı hukukumuzu pek bilmeyiz hani işimiz olmaz o açıdan belki ama bizleri yönetmelerine izin verdiğimiz büyüklerimizin güvenilir olup olmadıklarını geç de olsa bilmek istiyorum. dokunulmazlığı kalkan her devlet adamının varsa bir şaibesi derhal soruşturulmalarını istiyorum.

aytac altay :

eski basbakan ve cb lere omur boyu dokunulmazlik yasasi cikartirlar chp de evet oyu verir cok zor degil yasa cikarmak

ibrahim aydınoğlu :

inşallah

zeki aslan :

İnşallah adalet yerini bulur...

ibooooo :

kılıfına uydururlar merak etmeyin... şimdiye kadar neyi uyduramadılar ki... hiç olmadı; ben yaptım olduyla iş bitirirler...

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar