banner864

O istifa kabul edilmedi 12 Şubat 2014, 17:12

Partisinden istifa ettiğini açıklayan CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek "Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu ile görüştüm, istifa dilekçemi yırtarak kabul etmediğini söyledi. Seçim çalışmalarını sürdüreceğim" dedi.
 CHP Kırklareli Milletvekili Turgut Dibek'in yaptığı yazılı açıklama şöyle; "Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu ile bugün bir görüşme gerçekleştirdim. Sayın Genel Başkanımız ilimizdeki gelişmeler üzerine vermiş olduğum istifamı kabul etmemiştir. Yarından itibaren, Cumhuriyet Halk Partisi çatısı altında Kırklareli'nde Belediye Başkanımız, Parti Örgütümüz ve halkımızla yerel iktidarımızı devam ettirmek üzere seçim çalışmalarına hep birlikte başlayacağız."

DHA

Yorumlar

veysel coskun :

Sonunda partiyi toparlayacak bir genel baskan yetisti en azindan ecevit gibi durust ayni zamanda bilgili konusurken biraz da beden dilini kullansa

UfukYurtcu.. :

kılıçdaroğlu eski belediye başkanlarını yeniden aday göstermelidir.seçim öncesinde kaos yaratmamalı,seçime intihar etmiş olarak girmemelidir.

Y-CHP versiyonu! :

bu da erdoğan bayraktar vakasının y-chp versiyonu! aynı tas aynı hamam.

lale akcan :

kim bilir ne vaad verildiyse istifasını geri aldı. chp'nin hizaya gelmesi için istifasının arkasında durmalıydı.

VATAN SAGOLSUN :

biz kemal kilictar oglunun istifasini istiyoruz-bu kisi chp'yi boldu-abd'nin dumen suyuna girdi-bu cok onemli secimleri kaybederse chp bir daha duzelemez-su anda oylarda bolunmus durumda-bu kisi chp'nin iyiligi icin istifa etmeli

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar