banner864

O polisler de gitti 19 Şubat 2014, 11:22

İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nde "koordinatör emniyet müdürü" olarak görevlendirilen Fahri İnceçelikli ve Burhan Gümüş'ün görev yeri değiştirildi. Gümüş, polis başmüfettişi olarak merkeze alındı, İnceçelikli ise Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi müdürü olarak görevlendirildi.
Yolsuzluk ve rüşvet operasyonu sonrası İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ne atanan koordinatör emniyet müdürlerinin görev yeri değiştirildi.

Kaçakçılık Şubelerinden sorumlu olan Burhan Gümüş polis başmüfettişi olarak merkeze alındı. Bir diğer koordinatör emniyet müdürü Fahri İnceçelikli ise Arnavutköy Polis Meslek Eğitim Merkezi müdürü olarak görevlendirildi. Görevlerinden alınan iki koordinatör müdürün yerine ise herhangibir atama yapılmadı.

Koordinatör emniyet müdürü Burhan Gümüş hemen tüm kadroları yenilen Mali Suçlarla Mücadele, Organize Suçlarla Mücadele, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele ve Narkotik Subeleri; Fahri İnceçelikli ise, asayiş hizmetlerindeki yeni polis ve amirlerin yetiştirilmesinden sorumluydu.

Koordinatör müdürler, daha önce mülki idare ve emniyet teşkilatında çalışmayan Altınok'un İstanbul'da sorun yaşamasını önlemek için görevlendirilmişti.

ulusalkanal.com.tr

Yorum Gönder