banner864

O yasak artık kaldırıldı 29 Ağustos 2014, 18:35

Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, kredi kartı ile altın alımı için uygulanan taksit yasağını kaldırmaya hazırlanıyor. Kurumun internet sitesinde yayınlanan taslağa göre, altın harcamalarına en çok 4 ayla sınırlı olmak üzere taksit imkanı getirilecek.
Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu, kredi kartı ile yapılan kuyumculuk harcamalarına getirilen taksit yasağını kaldırmaya hazırlanıyor.

Kurum'un internet sitesinde yayınlanan taslağa göre kredi kartı ile yapılan kuyumculuk harcamalarına en çok 4 taksit getirilmesi planlanıyor.

Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelikte Değişiklik Yapılmasına İlişkin Yönetmelik Taslağı, BDDK'nın internet sitesinde kamuoyu görüşüne açıldı.

Taslağın mevcut haliyle yürürlüğe girmesi halinde kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek kuyumla ilgili harcamalarda taksit uygulanamayacağına yönelik kısıtlama kaldırılacak.

Taslağa göre, kredi kartı ile yapılan kuyumculuk harcamalarına en çok 4 ay sınırlaması ile taksit imkanı getirilecek...

ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Tevfik Levent Mutlu :

Getirin getirin, millet zaten borç batağında iyice altın alımınıda taksitle yaptırıp tüketimi arttırıp insanşarı dahada batağa sürükleyin..

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Okunanlar

Çok Yorumlananlar