banner864

Obama kendini tanrı sanıyor! 25 Mayıs 2014, 16:02

ABD’de Cumhuriyetçi Senatör Dan Patrick, bir tartışma programında, ABD Başkanı Barack Obama’nın kendini tanrı sandığını söyledi.

Rusya'nın Sesi Radyosu'nda yer alan habere göre, Texas Tribune gazetesinin verdiği habere göre Patrick, ABD Başkanı’nın iklim değişikliği ve küresel ısınmayla mücadeleye 1,2 milyar dolar ayırma planına ilişkin soruya, “Bu mümkün mü? Çevreyi sadece bir derece soğutmak için ne kadar para harcamak istiyorsunuz?” sorusuyla yanıt verdi.
Siyasetçi, muhtemelen Obama’nın iklim değişikliği programının hazırlanması için para ayırmak niyetini kastederek, vali yardımcısı olduğunda bu plan için “sıfır dolar” ayırma sözünü verdi.

Cumhuriyetçi Senatör, “Obama’nın niye havayı değiştirebileceğini düşündüğünü biliyorum? Çünkü kendisini tanrı sanıyor. Ülkenin en akıllı adamı olduğunu düşünüyor. Washington’da otururken Teksas’ta ne yapmak gerektiğini daha iyi bildiğini sanıyor” dedi.

Patrick, “Demokratlara ve liberallere, iklimle ilgili dahil olmak üzere programlarını gerçekleştirmeye izin verirseniz bu ülkede iş yerlerinin azalmasına yol açarsınız ve ekonomimiz çökmüş olur. Bunu Tanrının takdirine bırakıyorum. Tanrı, uzun zaman boyunca havayla baş etmeye başarmıştı” diye vurguladı.


ulusalkanal.com.tr

Etiketler

Yorumlar

Feray :

Dahası var,Taşeronu da peygamber sanıyor..

mdd :

sadece obama kendini tanrı zannetmiyor. bop eş başkanları da onun tanrı olduğuna inanıyorlar, ve ona göre davranıyorlar.

Tüm Yorumlar

Yorum Gönder

Çok Yorumlananlar